seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

American English Coonhound Köpek Özellikleri Bakımı Yavruları Fiyatları

American English Coonhound Köpek Özellikleri Bakımı Yavruları Fiyatları ile ilgili olan bu içeriğimizde sizlere popüler köpeklerden olan American English Coonhound Köpek cinsi hakkında aradığınız tüm bilgileri derledik.

American English Coonhound Köpek Özellikleri Bakımı Yavruları Fiyatları

İngiliz Foxhound’un soyundan gelen American English Coonhoound, sahada hızları, dayanıklılıkları ve yüksek sesleriyle tanınan bir av köpeği ırkıdır. Yakınlarda komşularınız varsa, evde de havlar ve baylar, onları kötü bir seçim haline getirir. Çok fazla egzersize ihtiyaçları vardır. Bunlar safkan köpekler olsa da, onları barınaklarda veya kurtarma gruplarında bulabilirsiniz. Sahiplenmeyi unutmayın! Eve bir köpek getirmek istiyorsanız alışveriş yapmayın. Bu köpekler sevgi dolu, zeki, eğitilmesi ve bakımı oldukça kolaydır. Ancak, acemi evcil hayvan ebeveynleri dikkatli olmalıdır. Ayrıca sağlam, tutarlı bir eğitime ve çok sayıda zihinsel ve fiziksel aktiviteye ihtiyaçları vardır. Görünüşte sonsuz yürüyüşlere ve oyun seanslarına ayak uyduramıyorsanız, daha az enerjik bir ırk düşünebilirsiniz. Ancak ihtiyaç duydukları egzersizi, gezinmeleri için çok güvenli bir avluyu ve sabırlı eğitimini sağlayabilirseniz, tüylü bir aile üyeniz olacak. Amerikan İngiliz Coonhound özelliklerinin tam listesi için aşağıya bakın!

Amerikan İngiliz Coonhound Köpek Irk Resimleri

American English Coonhound Dog Irk Bilgileri, Resimleri, Özellikleri ve Gerçekleri – DogtimeInitiate Gallery

  • Bir zamanlar Virginia Hound olarak bilinen ve Amerikan kolonilerinin engebeli arazilerini ve zorlu rakunlarını avlamak için uyarlanan American English Coonhound, hızı ve dayanıklılığı ile ünlüdür. Gündüzleri tilki, geceleri rakun avlayan çift amaçlı bir köpek olarak başladı. . Ev hayatına taşınan bir özellik olan avlanırken şarkı söyleyerek avını hevesle arar. Bu köpek havlayacak. Artı tarafta, insanlara ve diğer köpeklere karşı hoştur. Onu avlamayacaksanız, bu hızlı ve rekabetçi köpeğe, hüsrana uğramasını ve yıkıcı olmasını önlemek için başka şekillerde bol miktarda günlük egzersiz yapmayı planlayın. Bir koşucu için iyi bir yol arkadaşı olur.

  • Boy

    Erkekler omuzda 24 ila 26 inç durur; dişiler, 23 ila 25 inç. Ağırlıkları boylarıyla orantılı olmalıdır.

  • Ceket Rengi Ve Bakımı

    Sert, orta uzunluktaki ceket birkaç farklı renk kombinasyonu olabilir: Kırmızı ve beyaz çizgili, mavi ve beyaz çizgili, üç renkli, kırmızı ve beyaz veya siyah ve beyaz.

American English Coonhound Kedisi Özellikleri Bakımı Yavruları Fiyatları