seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Ankara Birebir İngilizce Kursu Fiyatları ve Avantajları

birebir ingilizce kursu ankara

 

Ankara eğitim konusunda öncü şehirlerimizden, özel okulları üniversiteleri dershaneleri etüt merkezleri ile tam bir eğitim cenneti. Memur ve öğrencilerin yoğunlukta olduğu ilimizde hemen hemen herkes bir sebepten dolayı ingilizce kursu almak istiyor. Memurlar işlerinde seviye artırma maaş artırma için öğrenciler en basitinden hazırlık atlama için, ve daha bir çok sebepten dolayı ingilizce öğrenmek artık şart gibi. Ancak herkesin zamanı ve öğrenme durumu bir değil. Standart saatlerde standart kalabalık bir eğitim grubu ile ingilizce dersi almak herkese fayda sağlamayabiliyor, bu noktada da birebir ingilizce kursu ankara vatandaşlarının önem verdiği konuma geliyor.

Birebir İngilizce Kursu Nedir

Normalde eğiti kurumları genel olarak sınıflar halinde grup eğitimleri verir. Sebebi kolaydır, öğrenci sayısını artırarak maliyeti azaltmak ve eğitim ücretini daha uygun ve karşılanabilir fiyatlara getirmek. Öğrenci sayısı ne kadar çok olursa maliyet o kadar azalır , böylece eğitim ve eğitmen masrafları çıkar ve eğitim ücreti de makul bir seviyeye düşürülebilir. Ancak grup eğitimlerinde bir eğitmen ingilizce yeterlilikleri, hazırlıkları ve anlama seviyeleri birbirinden çok farklı öğrencilerin tamamına aynı eğitimi vermek durumundadır. Bu durum bazı öğrencilerin çok iyi ingilizce öğrenmesine ve memnun kalmasına bazı öğrencilerin de daha kötü ingilizce öğrenmesine ve memnuniyetsizliğine neden olmaktadır. Bu durumda eğitim kurumları devreye kişiye özel ingilizce kursu kavramını çıkararak her öğrencinin kendi durumuna göre eğitim programı çıkarırlar.

Neden Birebir İngilizce Kursu

Bir üst paragrafta bahsettiğimiz gibi grup sınıflarında eğitim sabittir ancak öğrenciler çeşitlilik gösterdiği için eğitim her öğrencide aynı etkiyi vermeyebilir. Bu nedenle birebir ingilizce kursu tercih edilmesi özellikle zamandan tasarruf etmek ve hızlıca ingilizce öğrenmek için çok önemlidir. Eğitmen öğrenciyi daha öncesinde profesyonelce hazırlanmış ve her açıdan öğrencinin eksiklerini ve artı yanlarını ortaya çıkaran bir takım testlere sokar. Eksikleri tam olarak belirlenir. SOnrasında bu eksikleri en hızlı ve yoğun bir şekilde gidermek için kişiye özel program hazırlanır. Diğer yandan eğitim saatleri öğrencinin boş saatlerine göre göre ayarlandığı için kalıp saatlerde eğitim olmaz ve öğrenci zamanını maksimum kullanır.

Birebir İngilizce Kursu Fiyatları Ankara

Ankara’da birebir ingilizce kursu ders ücretleri saat başı ve ihtiyaç duyulan/almak istenen saate göre belirlenir. Ortalma bir ders başı ücret 40 TL ile 120 TL arasındadır, ve bu ücret eğitmenin durumuna göre değişir.