seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Ankara İngilizce Kursu Fiyatları

İngilizce eğitimi yeni düzenlemelerle birlikte ilkokul dördüncü sınıftan itibaren verilmeye başlanmıştır. Bunun sebebi ülkemizde yeterli İngilizce eğitiminin verilememesi ve İngilizce konusunda dünya sıralamasının bir hayli gerisinde kalmamızdır. İngilizce anlama ve konuşma konusunda birçok 3. Dünya ülkesinin bile gerisinde olan ülkemizde her yıl ortalama 150.000 vatandaşımız İngilizce öğrenmek için kurslara gitmektedir. İngilizce kursları ülkemizde klasik eğitim yöntemlerini benimsemiştir. Bu isim ülkemiz sınırları içerisinde konulmuş olup dil bilgisi ağırlıklı ve ezbere dayalı eğitimleri temsil etmektedir. Ancak klasik eğitim sistemleri ile öğrenilen bilgiler pratik eksiklikleri nedeniyle çabucak unutulmaktadır.Ülkemizde İngilizce kursları ağırlıklı olarak büyükşehirlerimizde bulunur.  Ankara ülkemizin başkenti olmasının yanı sıra nüfus yoğunlunda İstanbul’dan sonra ikinci sıradadır. Bu sebeple Ankara ingilizce kursu konusunda yoğun şehirlerimizden biridir.

Ankara ingilizce kursu fiyatları da tıpkı diğer büyükşehirlerde olduğu gibi eğitim kalitesi ve sınıfta bulunan öğrenci sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ancak ödenen bedel ve harcanacak emek karşılığı alınan verimin eşit olup olmadığı tartışma konusudur.

Ankara ingilizce kursu tavsiye niteliğinde internette birçok kaynak bulunmaktır. Ancak bilindiği üzere tüketicimiz internet yayınlarından ziyade kendi çevrelerinden duydukları bilgilere göre hareket etmektedir.

Sitemiz Ankara, Türkiye ve tüm dünya üzerinden katılabileceğiniz İngilizce eğitimlerini bunmaktadır. Sitemiz üzerinden yapacağınız başvurular sonrası eğitmenlerimiz ile yapacağınız kısa görüşmeler ile İngilizce konuşma seviyeniz hakkında bazı değerlendirmelerde bulunulur. Bu değerlendirmeler sonrası sisteme dahil olmanız durumunda günlük konuşma konularıyla Amerikalı eğitmenler ile derslere katılır ve İngilizcenizi konuşma yoluyla yani pratik yaparak geliştirirsiniz. Derslerimiz hafta içi her gün verilmektedir ve Ankara’da bulunmadığınız sürede derslerinizden herhangi bir kayıp yaşamazsınız. Çünkü eğitimlerimiz uzaktan eğitimdir ve uzaktan eğitimlere bulunduğunuz herhangi bir yerden katılma şansınız vardır.