seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Australian Shepherd Lab Mix Köpek Özellikleri Bakımı Yavruları Fiyatları

Australian Shepherd Lab Mix Köpek Özellikleri Bakımı Yavruları Fiyatları ile ilgili olan bu içeriğimizde sizlere popüler köpeklerden olan Australian Shepherd Lab Mix Köpek cinsi hakkında aradığınız tüm bilgileri derledik.

Australian Shepherd Lab Mix Köpek Özellikleri Bakımı Yavruları Fiyatları

Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışımı, karışık cins bir köpektir – Avustralya Çoban ve Labrador Retriever köpek ırkları arasında bir melez. Orta büyüklükte, enerjik ve sadık olan bu yavrular, her iki ebeveyninden de bazı şaşırtıcı özellikleri miras aldılar. Avustralyalı Çoban Laboratuvar Karışımları, Aussiedors, Avustralyalı Shepradors, Aussie Shepradors, Aussie Labs ve Shepradors olarak da adlandırılır. Tasarımcı bir cins olarak talihsiz durumlarına rağmen, bu karışık cins köpekleri barınaklarda bulabilir ve özel kurtarma türlerini yetiştirebilirsiniz, bu yüzden evlat edin! Alışveriş yapmayın! Bu atletik, uyanık yavrular en çok ikinci seviye köpek ebeveynleri için uygundur, bu nedenle biraz köpek ebeveynliği deneyimi gereklidir. Bu yavrular ev bedenleriyle iyi geçinmezler. Aktif insanlardan hoşlanırlar ve insanlarının karma türün zekasını kullanmasını gerçekten isterler. Onlara yapacakları bir iş verin ve mükemmel olmalarını izleyin! Tüm karışık köpek ırkı özellikleri ve Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışımları hakkındaki gerçekler için aşağıya bakın!

Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışık Köpek Irk Resimleri

Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışık Köpek Irk Resimleri, Özellikleri ve GerçekleriInitiate Gallery

 • Öne Çıkanlar

  • Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışımları, karışık cins köpeklerdir. Avustralyalı Çoban veya Labrador Retriever ebeveynleri gibi safkan değiller.
  • Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışımlarının ana renkleri kahverengi, krem, siyah, ten rengi ve brindle’dir. Genellikle bu renklerden herhangi birinin bir karışımı ve karışımıdır.
  • Bu köpekler genellikle alerjisi olan kişiler için tavsiye edilmez. Oldukça fazla dökülme eğilimindedirler.
  • Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışımları çocuklara karşı çok hoşgörülü olabilir, ancak tüm köpekler gibi, gençlerin yanındayken denetlenmelidir. Küçük çocukları sürülerinin bir parçası olduklarını düşünerek gütmeye çalışabilirler.
  • Avustralya Çoban Laboratuvarları diğer köpeklerle iyi geçinir ancak yavruları sosyalleştirmek önemlidir. Bu onları diğer köpeklere ve insanlara alıştırır, ancak yabancılara karşı da sevecendirler.
  • Bu yavrular gün boyunca aktif kalmayı severler. Sıkılırlarsa yıkıcı olabilirler. Frizbi, yüzme, yürüyüş ve yürüyüş gibi aktivitelerden hoşlanırlar. Koşan bir ortağa ihtiyacınız varsa, Aussie Shepherd Lab yeni koçunuz olabilir.
 • Tarih

  Avustralya Çoban Laboratuvarı karışık köpek ırkı, yıllar boyunca doğal olarak var olmuş olabilir, ancak tasarımcı yetiştiriciler, 1990’ların sonlarında, muhtemelen Kuzey Amerika’da, Avustralya Çoban ve Labrador Retrieverlerini kasıtlı olarak karıştırmaya başladılar. Karışımın Labrador Retriever ebeveyni, yan balıkçılarla birlikte çalıştıkları Newfoundland’dan geliyor. . Bugün harika bir arkadaştırlar ve köpeklere rehberlik ederler ve genellikle uyuşturucu tespit köpekleri olarak çalışırlar. İşleri olmalı ve aktif olduklarında en mutlular. Karışımın Avustralyalı Çoban ebeveyni aslında ABD’den. Başlangıçta sığır gütmek için ekmek oldular ve aktif kalmaları gerekiyor. Ayrıca yapacak bir işleri olduğunda en mutlu olurlar. Aussie Shepherd Lab karışımı, süper çalışan bir köpek olmak için ekmekti. İki ırkı karıştırmak, aynı zamanda, saf ırkları etkileme eğiliminde olan sağlık sorunlarını da en aza indirir, çünkü bunlar genellikle doğuştan gelir. Yetiştiriciler, karışık cins yavrulara olan talep arttıkça Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışımları yaratmaya devam ettiler. Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışımı bir tasarımcı türü olarak başlamış olsa da, bazıları barınaklarda veya kurtarma gruplarının bakımında sona erdi. Bunun sizin için yavru olduğuna karar verirseniz evlat edinmeyi düşünün. Yerel barınaklarınızı kontrol edin, Avustralya Çoban Laboratuvar Karışımı kurtarmalarına bakın veya bazen karışık cins köpeklerin yeniden yuvalanmasına yardımcı olduklarından, cinse özel Avustralya Çoban ve Labrador Retriever kurtarmalarına bakın. Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışımları, Amerikan Kennel Kulübü tarafından tanınmaz; ancak, şunlara kaydedilebilirler:

  • Amerikan Köpek Hibrit Kulübü – ACHC
  • America Club Köpek Kaydı – ACHC
  • Tasarımcı Köpek Kulübesi Kulübü – DDKC
  • Uluslararası Tasarımcı Köpek Kaydı – IDCR
 • Boy

  Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışımı nispeten yeni bir karma cins olduğundan, boyut söz konusu olduğunda çok az standart vardır. Bununla birlikte, Avustralyalı Çoban ve Labrador Retriever ebeveynleri arasında bir karışım olarak, Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışımlarının orta boy aralığında olmasını bekleyebilirsiniz. Çoğunun ağırlığı 40 ila 80 pound ve omuzda 22 ila 25 inç arasında değişir. Bununla birlikte, birçoğu ortalamadan daha küçük veya daha büyük olabilir.

 • Kişilik

  Avustralyalı Çoban ve Labrador Retriever gibi çok popüler iki ırkı karıştırırsanız, sevimli Aussie Shepherd Lab Mix’i elde edersiniz. Birçok Avustralyalı Çoban Laboratuvarı Karışımı sever, köpeklerini koruyucu, sadık, atletik arkadaşlar olarak tanımlar. Orta büyüklüktedirler, enerji doludurlar ve verecekleri çok sevgi vardır. Avustralyalı Çoban Laboratuvarlarının iyi olmadığı bir şey, uzun süre yalnız kalmaktır. İhtiyaç duydukları arkadaşlığın yanı sıra egzersiz yapma ve zekalarını kullanma şansı olmadan sıkılırlar ve hüsrana uğrarlar. Yetersiz egzersiz yapan ve ailesi tarafından görmezden gelinen bir Avustralyalı Çoban Laboratuvarı, muhtemelen mobilyayı çiğnemek ve yok etmek gibi, bastırılmış enerjiyi sevmediğiniz şekillerde ifade edebilir. Her köpek gibi, Avustralya Çoban Laboratuvarı’nın da erken sosyalleşmeye ihtiyacı vardır. Yerel parklara yapılacak çok sayıda yürüyüş ve gezi bu konuda yardımcı olabilir. Yavrularınızın diğer hayvanlar, özellikle küçük olanlar etrafındaki davranışlarını gözlemleyin.

 • Sağlık

  Avustralya Çoban Laboratuvarı karışık cinsi, Avustralya Çoban ve Labrador Retriever’in de karşılaştığı aynı koşullardan bazılarına yatkındır. Çoğu genel olarak sağlıklı olsa da, bazıları birkaç sağlık sorununa yatkın olabilir, bu nedenle iyi bakım ve düzenli veteriner kontrollerini sürdürmek önemlidir. Avustralya Çoban Laboratuvarlarının muzdarip olduğu daha yaygın sorunlardan bazıları şunlardır:

  • Dirsek Displazisi
  • kalça displazisi
  • katarakt
 • Bakım

  Tüm köpeklerde olduğu gibi, herhangi bir sağlık sorununu erkenden tespit etmek için Australian Shepherd Lab Mix’inizin düzenli veteriner kontrollerini takip etmelisiniz. Veterineriniz, köpeğinizi sağlıklı tutacak bir bakım rutini geliştirmenize yardımcı olabilir.Avustralya Çoban Laboratuvarları kilo almaya eğilimlidir ve yüksek enerji seviyelerine sahiptir. Bu yavrular gün boyunca aktif kalmayı severler. Sıkılırlarsa yıkıcı olabilirler. Frizbi, yüzme, yürüyüş ve yürüyüş gibi aktivitelerden hoşlanırlar. Koşan bir ortağa ihtiyacınız varsa, Aussie Shepherd Lab yeni koçunuz olabilir. Köpeğinizin gözleri gerektiğinde temiz bir bezle temizlenmeli ve kulak kanalına herhangi bir sıvı girmeden kulakları düzenli olarak temizlenmelidir. Q-uçları yerine pamuk topları tercih edin. Disket kulakları nedeniyle enfeksiyona yatkındırlar. Kızarıklık veya güçlü bir koku için haftalık olarak kontrol edilmelidirler. Bu, enfeksiyon belirtilerini gösterebilir. Köpeğinizin tırnaklarını çok uzamadan kesin – genellikle ayda bir veya iki kez. Zemine karşı tıklamamalıdırlar. Bakım setiniz bu konuda size yardımcı olabilir. Konu Avustralya Çoban Laboratuarlarına geldiğinde ana endişelerden biri ağız sağlığını korumak olacaktır. Bu cins tartar oluşumuna eğilimli olduğu için dişlerini her gün fırçalamalısınız. Veterineriniz, köpeğinizin dişlerini nasıl düzgün bir şekilde fırçalayacağınız konusunda size talimat verebilir. Diş çiğnemeleri de plak oluşumuyla mücadeleye yardımcı olabilir.

 • besleme

  Bir Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışımı diyeti, yüksek enerjili orta boy bir cins için formüle edilmelidir. Yetişkin köpeğinizin ne kadar yiyeceği, boyutlarına, yaşına, yapısına, metabolizmasına ve aktivite düzeyine bağlıdır. Tüm köpeklerde olduğu gibi, Avustralya Çoban Laboratuvarı’nın beslenme ihtiyaçları yavruluktan yetişkinliğe değişecek ve son yıllarına kadar değişmeye devam edecektir. Veterinerinizden, Avustralya Çoban Laboratuvarı diyetiniz hakkında tavsiyeler istemelisiniz, çünkü bireysel köpekler arasında – ağırlık, enerji ve sağlık dahil olmak üzere – belirli bir tavsiyede bulunmak için çok fazla çeşitlilik vardır.

 • Ceket Rengi Ve Bakımı

  Avustralya Çoban Laboratuvarı önlükleri genellikle Avustralya Çoban ve Labrador Retriever ebeveynlerinin kat ve renklerinin bir karışımıdır. Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışımlarının ana renkleri kahverengi, krem, siyah, ten rengi ve brindle’dir. Genellikle bu renklerden herhangi birinin karışımı ve karışımıdır. Genellikle kısa ila orta uzunlukta tüyleri vardır ve genellikle alerjisi olan kişiler için önerilmezler. Biraz dökülme eğilimi gösterirler, robotik elektrikli süpürgelere aşina değilseniz, bir RoboVac’a bakmayı düşünün. Bu yavrular haftada birkaç iyi fırça gerektirecektir. Doğal yağlarının kabuğunu soymamak için yalnızca gerektiği kadar hafif bir şampuanla yıkayın. Fırçalama aynı zamanda yağın kat boyunca yayılmasına da yardımcı olacaktır.Australian Shepherd Lab karışımları suya dayanıklı bir son kat ve sıcak bir astar içerir. Yağmur ve karda dayanıklıdırlar.

 • Çocuklar ve Diğer Evcil Hayvanlar

  Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışımları, daha büyük çocuklu haneler için harika evcil hayvanlardır. Çocuklara karşı çok hoşgörülü olabilirler, ancak tüm köpekler gibi, gençlerin yanındayken denetlenmelidir. Küçük çocukları sürülerinin bir parçası olduklarını düşünerek gütmeye çalışabilirler. Çocuklara her zaman köpeklere nasıl yaklaşacaklarını ve onlara nasıl dokunacaklarını öğretin ve her iki tarafın da herhangi bir ısırma veya kulak veya kuyruk çekmesini önlemek için köpekler ve küçük çocuklar arasındaki etkileşimleri her zaman denetleyin. . Çocuğunuza yemek yerken hiçbir köpeğe yaklaşmamasını veya köpeğin mamasını elinden almaya çalışmamasını öğretin. Bu yeterince ifade edilemez – hiçbir köpek bir çocukla gözetimsiz bırakılmamalıdır. Avustralyalı Çoban Laboratuvarları diğer köpeklerle iyi geçinir ancak yavruları sosyalleştirmek önemlidir. Bu onları diğer köpeklere ve insanlara alıştırır, ancak yabancılara karşı da sevecendirler. Sosyalleşme, yavrulara diğer köpeklere nasıl davranacaklarını ve selam vereceklerini öğretir. Avustralyalı Çoban ve Labrador Retriever ebeveynleri hakkında bilgi edinerek bunun sizin için doğru köpek olup olmadığını öğrenin.

 • Kurtarma Grupları

  Avustralya Çoban Laboratuvarı Karışımları için türe özel bir kurtarma bulmak zor olabilir çünkü bunlar karışık bir cinstir. Bununla birlikte, genellikle karışımları da önemsedikleri için Avustralyalı Çoban veya Labrador Retriever cinsi özel kurtarmaları denemek isteyebilirsiniz. İşte deneyebileceğiniz bazı kurtarma yöntemleri:

  • Avustralyalı ve Ben Hayvan Kurtarma
  • Lucky Lab Kurtarma ve Evlat Edinme

  DogTime’ı da deneyebilirsiniz evlat edinme sayfası Bu, evlat edinilebilir köpekleri cins ve posta koduna göre aramanıza izin verir!

Australian Shepherd Lab Mix Kedisi Özellikleri Bakımı Yavruları Fiyatları