Bim Patates Fiyatı

tarafından
17
Bim Patates Fiyatı

BİM 2021 PATATES FİYATLARI

BİM 2021 patates fiyatları, Bim Patates fiyatı, Bim market patates fiyatı nedir? Gibi arayışta olanlar için Bim Patates fiyatını yayınlıyoruz.

BİM PATATES FİYATLARI

Ülkemizde en sık tüketilen gıda ürünlerinden biri olan patates fiyatı nedir? Marketten alışveriş yapanlar ise Bim patates fiyatı için araştırmaya girer. Ucuz ve doyurucu bir sebze olduğu için aileler tarafından tercih edilmektedir. Bizlere gelen sık sorulardan biri de Bim patates fiyatı ne kadar? olmaktadır. Bim genel olarak her şubesinde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır. Sadece alım yaptığı firmalar değişiklik gösterebilmektedir. Ancak hemen hemen her üründe aynı kaliteyi bulabilmek mümkündür. Bu nedenle de kendisine sadık bir müşteri kitlesi yaratmıştır. Pazar’dan ya da seyyar satıcılardan da patates temin etmek mümkündür. Fakat fiyat olarak bazen yüksek değerlerle karşılaşılabilmektedir. Bundan dolayı Bim sizler için harika alternatif ürünler sunmaktadır. Her ilde ve ilçede şubesine rastlamak mümkündür. Alışveriş listenize patatesi de eklemenizi öneriyoruz.

  • Bim Patates Fiyatı 1 Kg = 1.5 TL

bim donuk patates fiyatı

Bim Dondurulmuş Patates Fiyatı

Dondurulmuş gıda ürünleri de son dönemde revaçtadır. Bu sebeple Bim dondurulmuş patates fiyatı da öğrenilmek istenen konulardan olmaktadır. Yemek pişirmeye vakti az olanlar için müthiş bir çözüm olmaktadır. Genelde dilimlenmiş ya da parmak patates formatı ile satış yapılmaktadır. Damak tadınıza göre karar verebilirsiniz. 1 kiloluk poşetlerde dondurulmuş malzemelerin olduğu dolaptan temin edebilirsiniz. Kullanacağınız kadarını soğuk su içerisinde çözdürmeniz yeterli olmaktadır. Oda sıcaklığında eritmek çok tavsiye edilen bir işlem değildir. Geri kalan kısmı ise buzluğa atabilirsiniz. Bu sayede israf etmeden harika patates kızartmaları yapabilirsiniz. Genelde satış yapılan markalar değişiklik göstermektedir. Yaygın olarak bulunabilen marka Superfresh olmaktadır. Ayrıca Mutfağım etiketli ucuz fiyatlı patatesleri de bulabilmek mümkündür.

  • Bim Mutfağım Dondurulmuş Kızartmalık Patates Fiyatı = 4,95 TL (1 Kilogram)

 Bim Dondurulmuş Ürünlerin hepsinin fiyat listesine BURADAN ulaşabilirsiniz.Günümüz şartlarında gıda fiyatlarında bazı artışlar gerçekleştirilmiştir. Bu da özellikle asgari ücret ile geçimini sağlayan kişileri zorlamaya başlamıştır. İnsanlar en ucuza en kaliteliyi alabilme arayışına girmektedir. Patates tüketiminin de son zamanlarda arttığı gözlemlenebilmektedir. Bunun en temel sebebi ise uygun fiyata sahip olmasıdır. Bim’den alınacak 1 kilo patates ile bir aileyi doyurabilecek yemek yapmak mümkündür. Soğan ve saçla ile sulu bir şekilde yapılabilir. Ya da yağlı kağıt üzerine dizilerek fırına atılabilmektedir. Yine yüksek sıcaklığa sahip yağ ile kızartması da harika olmaktadır. Yanına dilerseniz salata yaparak müthiş bir menü ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca tavuk ve et yemeklerine de Bim patatesi çok yakışmaktadır. Bazı indirim dönemlerinde sebzeler daha avantajlı şekilde alınabilmektedir. Bu sayede Bim patates fiyatı daha iyi seviyelerde olmaktadır. Yapılacak tüm kampanyaları takip ediyoruz. Sayfamızı inceleyerek 2021 fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.A101 Süt FiyatlarıBim Tavuk FiyatlarıAntep Fıstığı Fiyatı Nedir?Bim Patates Fiyatı