Dondurulmuş instagram hesabı nasıl geri açılır 2018

tarafından
379
Dondurulmuş instagram hesabı nasıl geri açılır 2018

Dondurulmuş instagram hesabı nasıl geri açılır 2018

Bu yazımızda sizlere Dondurulmuş instagram hesabı nasıl geri açılır 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, daha önceki konularımız da instagram hesabı nasıl dondurulur konusunda makale yazmıştık. bu yazımızda tam tersi daha önce geçici olarak kapattığınız dondurulmuş instagram hesabını geri açma işlemi nasıl gerçekleşir bunu anlatmaya çalışacağız.
Günlük hayatımızda akıllı telefonlar artık vazgeçilmezlardan hayatımıza giren bu telefonlardan her türlü işlemleri yapabileceğimiz gibi sosyal ağlarda vakitlerde geçiriyoruz. Bu sosyal ağlardan en popüler, trend olan uygulamalar arasında instagram dır.
Görsel ürünlerden video, görsellerinizi paylaşarak takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Fakat belli bir süre sonra bu zaman almaya başlar bazı işlerden geri alırsanız hesabınızı silmek yerine dondurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
DONDURULMUŞ İNSTAGRAM HESABI TEKRAR NASIL AÇILIR
İnstagram hesabını dondurma
Konusunda sizlere bu yazımızı paylaşmıştık, bu yazımızda dondurduğunuz instagram hesabını geriye açmak konusunda sizlere nasıl yapılır bunun ipucunu vereceğiz.
Hesabınızı pasif etmek için geçici olarak kapatmak için “https://www.instagram.com/accounts/edit/” adresi üzerinden deaktif edebilirsiniz.
GEÇİCİ OLARAK KAPATILAN İNSTAGRAM HESABINI GERİ AÇMA
İlk önce hesabını dondurduktan sonra hesabını hemen geri açamıyorsunuz. Geri açmak için en az 4 gün hatta 7 güne kadar beklemeniz gerekecektir.
Hesabınızı geçici olarak kapattığınız da hesabınız 2 güne kadar aramalarda görünebilir.
Hesabınızı dondurmadan önce şifrenizin doğru olduğundan emin olunuz, çünkü telefonda uzun süre açık kalmış bir hesabın şifrenizi unutmuş olabilirsiniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız şifre sıfırlama işlemini gerçekleştirin.
 

 
Mail adresinizi doğrulama yapınız, telefon numaranızı doğrulayın çünkü hesabınızı geri açamazsınız ve sorunlar, hatalar yaşayabilirsiniz.
İnstagram hesabını tekrar nasıl geri açarım, kullanıcı adı ve şifreniz ile tekrar giriş yaptığınız da dondurduğunuz instagram hesabınızı tekrar geri aktif edebilirsiniz.
Sürenizi bekledikten sonra geri hesaba giriş yaptığınız da hesabınız tekrar aktif hale gelecektir.
Hesabınızla ilgili dondurduğunuz hesaba giriş yapamıyor ve sorunlarla karşılaşıyorsanız hesabınıza erişemiyorsanız o zaman “https://help.instagram.com/contact/1652567838289083” adresi üzerinden geri bildirim yapmanız gerekiyor.
Giriş işlemini kilitli hesabınızı geri açmak için mobil cihazlar üzerinden deneyebilir veya resmi web sitesi üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmayı, tekrar aktif etmeyi deneyebilirsiniz.
Resmi adresi “https://www.instagram.com/” adresi üzerinden kullanıcı adı şifreniz ile hesabınızı geri açabilirsiniz.
dondurulmuş instagram hesabı tekrar nasıl açılır konusunda kullanıcılar arasında sıklıkla yaşanan problemler yaşanmaktadır.
Hesabını dondurduktan sonra tekrar geri açamama, yaşanan problemler arasında en sıklıkla görünen problemdir.
Bunun en sıklıkla görünen sebepleri arasında hesabınızın telefonda uzun süre açık kalmasından dolayı şifreyi unutmanız, mail adresini doğrulamamanız, telefon numarasını doğrulamamanız nedeniyle yaşanmaktadır.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

Dondurulmuş instagram hesabı nasıl geri açılır 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/