Eski Fotoğraflar İnstagram Hikayesine ekleme.? 2018

By

Eski Fotoğraflar İnstagram Hikayesine ekleme.? 2018

Bu yazımızda sizlere Eski Fotoğraflar İnstagram Hikayesine ekleme.? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

İnstagram kullanıcı sayısı bakımından rakamsal olarak sayısı 500 milyon kişiyi geçtiği belirtilmektedir. Gün geçtikte kullanıcı sayısı artan mobil uygulamada kendini yeni güncellemeler ile geliştirmektedir. Son güncellemeler de ise hikayem kısmında yaşanmaktadır.
Snapchat özelliği gibi 24 saat süre ile çektiğiniz videolar geçici olarak paylaşılmaktadır. Bununla birlikte çekilen videoların yanı sıra film rulosunda daha önceden çekilen fotoğrafları da paylaşılmasıdır. Bu anlatımda telefonda kayıtlı eski resimler hikayede nasıl paylaşılır?

Akıllı telefonlarda daha önceden çekilen kayıtlı fotoğrafları intagram hikayem bölümünde paylaşabilmek için 24 içinde çekilen bir resmi paylaşım sunulmaktadır. eski görselleri tekrar paylaşmak için eski resmi tekrar telefona kayıt edebilirsiniz veya ekran görüntüsü çekebilirsiniz böylece 24 saat içinde telefona kayıt ettiğiniz fotoğrafı hikaye kısmında paylaşırsınız. 
İnstagram hikayem bölümünde ekranı parmağınızla hafifçe yukarıya doğru çektiğinizde film rulosunda kayıtlı görselleri veya videoları göreceksiniz seçtiğiniz resmi tekrar instagram hikaye kısmında kolaylıkla paylaşabilirsiniz.
Arama Tags & Etiket ;
eski fotoğrafları hikayede paylaşma , film rulosunda fotoğrafları hikayede paylaşma , telefonda kayıtlı fotoğrafları instagram hikayede paylaşma , ipad’de kayıtlı fotoğrafları instagramda paylaşma , hikayeye fotoğraf ekle

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

Eski Fotoğraflar İnstagram Hikayesine ekleme.? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|