Facebook Toplu Resim Silme 2019

Facebook Toplu Resim Silme 2019

By

Facebook Toplu Resim Silme 2019

Facebook da toplu resim silme olayına, profil sıfırlamada yada yeni bir düzenli profil oluşturmak istediğimizde ihtiyaş duyarız. Facebook’da Toplu Resim silme gibi daha öncede Instagram’da toplu resim silme olayını anlatmıştık. O adrese giderek de Instagram hakkındaki paylaşımımızı görebilirsiniz. Facebook da eklediğimiz resimleri sadece arkadaşlarımızın görmesini istiyorsak veya herkesin görebilmesini istiyorsak tabii ki işaretlemeden Herkese açık veya sadece arkadaşlar seçeneğini seçmemiz gerekiyor.

Facebook da peki bu eklediğimiz resimleri arkadaşlarımız görüyor veya herkes görüyor farketmeksizin bu resimleri nasıl toplu halde silebiliriz gelin biraz bundan bahsedelim.

Facebook da Toplu Resim Nasıl Silinir?

Facebook da toplu resim silme olayının gerçekten de kolay ama bir o kadar da çok yöntemi var. Bu yöntemlerden sizlere sadece iki tane bahsedeceğiz. Facebook da toplu resim silmenin birinci yolu profildeki albüme girerek albümü komple silmektir. Ancak farklı albümden başka bir albümden gibi farklı farklı albümlerden resim silmek istiyorsanız, hele bu sileceğiniz resimler topluysa o zaman bir yazılıma yada bir panele ihtiyaç duyarsınız. İnternette bunu sağlayan birçok website var ancak önermeyeceğiz çünkü yükümlülük almıyoruz.

facebook toplu arkadaş silme resimli anlatım facebook toplu arkadaş silme resimli facebook toplu resim indirme eklentisi facebook toplu fotoğraf silme kodu facebook toplu resim silme programı

Evet bugün sizlere Facebook’da Toplu Resim Nasıl Silinir? bunu anlattık yardıma ihtiyacınız varsa seosmm.net’in facebook ve instagram sayfalarını takip eteyi unutmayın.

facebook,google,instagram,sosyal medya,twitter

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|