Facebook’a Ne Zaman Üye Olmuşum Görme 2019

Facebook’a Ne Zaman Üye Olmuşum Görme 2019

By

Facebook’a Ne Zaman Üye Olmuşum Görme 2019

Facebook’ta insanlar bazen ben ne zaman kayıt olmuşum acaba buraya diye merak ettikleri olmuştur bugün sizlere Facebook’a kayıt olmuş olduğunuz tarihi bulmayı göstereceğiz. Bu sayede sosyal medya lideri olan Facebook kayıt tarihinizi görebileceksiniz. Ve aklınıza gelmedikçe bakabilirsiniz. Belki yıllar sonra ooooo ben buraya şu yılda kayıt olmuşum bakın kaç yıl geçti bile diyebilirsiniz.

Facebook’ta üyelik tarihinizi görebilmeniz için öncelikle Facebook profilinize giriş yapıyorsunuz, daha sonra profilinizde bulunan “Hareket Dökümünü Gör” bölümüne giriyoruz. Bu bölümde sağ tarafta bulunan bölümden en alta inerek kaç yılında kayıt olduğunuzu görebilirsiniz, hatta hangi ay olduğunu’da öğrenmek isterseniz yıla tıklayarak en aşağı indiğiniz taktirde hangi ay olduğunu’da görebilirsiniz.

Facebook üyelik tarihinizi yukarıdaki gösterdiğimiz sistem sayesinde hemen görebilirsiniz. Ayrıca yıl tarihine tıkladıktan sonrada ay tarihinizi hatta gününüzü bile görebilirsiniz.

Facebook’ta üyelik tarihimizi gördükten ve öğrendikten sonra şimdi Facebook Engel Kaldırma 2019 yazımıza girerek Facebook’ta engel nasıl kaldırılır öğrenebilirsiniz.

facebook,google,instagram,sosyal medya,twitter

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|