Facebook’ta Beğenilen Sayfaları Görme 2019

Facebook’ta Beğenilen Sayfaları Görme 2019

By

Facebook’ta Beğenilen Sayfaları Görme 2019

Merhaba facebook’ta sayfaları çok sık takip eden dostlar, facebook gelişmesini sürdüren ve ekibinin oldukça kaliteli olmasıyla birlikte listede 1. yerini korumakta. Facebook’ta kullanıcılar değişik şeyleri görmek veya anlık olayları öğrenmek için sayfaları beğenmekteler. Peki facebook’ta beğendiğim sayfaları nasıl görebilirim diyorsanız bugün sizlere nasıl beğendiğiniz sayfaları görebileceğinizi açıklayacağız, hemen aşamalara geçelim.

Facebook beğendiğimiz sayfalar illaki vardır, mesela bir futbol sayfasından anlık olarak takip ederek gol olup olmadığını anlayabilirsiniz. Facebook sayfaları bu gibi işlemlerde önemli bir yer kaplamaktadır.

Facebook’ta beğendiğimiz sayfaları görebilmek için öncelikle facebook internet adresine giriş yapıyoruz, ve giriş yaptığımızda alttaki ekranda görüldüğü üzere “Sayfalar” alanına giriş yapıyoruz,

Tıkladığınızda karşınıza direk olarak beğendiğiniz sayfalar çıkmaktadır, ancak sayfalar çıkmaz ise yukarıda bulunan “Beğenilen Sayfalar” seçeneğine tıklarsanız beğendiğiniz sayfalar açılacaktır.

İşlemimiz bu kadar basit, eğer beğendiğiniz sayfada beğeniyi iptal etmek isterseniz de tek yapmanız gereken sayfaya tıklamak ve içeriden beğenmekten vazgeç butonuna tıklamak.

Bu sayede beğendiğiniz tüm sayfaları düzene oturtabilirsiniz. 🙂

Ayrıca benzer kategori konumuz olan Facebook Sayfa Adı Değiştirme Nasıl Yapılır? yazımızıda incelemeden çıkmayın aman aa. 🙂

facebook,google,instagram,sosyal medya,twitter

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|