seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Google Arama Sonuçlarında Hikayeler İle Karşılaşabiliriz! 2020

Google Arama Sonuçlarında Hikayeler İle Karşılaşabiliriz! 2020

Google Hikayeler

Son zamanların popüler sistemi haline gelen hikaye özelliğini artık neredeyse kullanmayan yok diyebiliriz, Snapchat ile gelen bir başlangıç Instagram ve beraberinde diğer sosyal medya ağlarına’da eklenmiş durumda. Şimdi sıra geldi ünlü arama motoru Google’a.

Google yeni sistemi olan Stamp isimli özelliği sayesinde artık haberlerin bazıları hikaye özelliği gibi sıralı bir şekilde görüntülenebilecek, bu özellik ile beraberinde Google Amp yani hızlı açılan mobil sayfalar özelliğini güçlendirmeyi amaçlıyor ve bununla birlikte kullanıcıların daha rahat bir şekilde haberlerden bilgi sahibi olmasını amaçlamakta.

Bu özellik ile birlikte haber resmi ve altında haber ile alakalı küçük bir özet metin yer alması bekleniyor, ayrıca Google bu özelliğinin geliştirmesine başlamış durumda. Ünlü haber ağları ile görüşmelere başlaya ekip bu özelliği bir an önce aktif hale getirmeyi amaçlıyor. Çünkü gelişen mobil platform’da diğer ağların çalışmalarına göre Google geride kalmamak amaçlı bu süreci hızlıca takip ediyor.

Google Hikaye Özelliği

Şuanda Google Stamp hikaye özelliğinin ne zaman geleceği hakkında bir bilgilendirme mevcut değil ancak böyle bir özelliğin gelmesiyle sizlere duyurumuzu yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

facebook,google,instagram,sosyal medya,twitter