instagram albüm özelliği kullanma? 2018

tarafından
170
instagram albüm özelliği kullanma? 2018

instagram albüm özelliği kullanma? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram albüm özelliği kullanma? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Dünyanın en popüler mobil app uygulamalarından sosyal ağ kullanımında milyonlarca kullanıcısı olan instagram kendini her yeni güncelleme ile yenilemektedir. İnstagram fotoğraf ve video paylaşım platformu olan ve İnstagram’da yeni bir özellik olan “Albüm” Özelliği yeni güncelleme ile kullanıma sunuldu.
Albüm Özelliği Nedir;
instagramda çoklu paylaşım da şu şekilde bir açıklama yapabiliriz, Facebook‘da fotoğraflar çoklu fotoğraflar yükleyerek bir albüm oluşturabilirsiniz. Albüm‘de tek gönderim ile 10 ( on ) adet fotoğraf ve video bir anda paylaşabilirsiniz. Yani  instagram snapchat’den anlık hikaye paylaşımı, Periscope’den canlı yayın özelliğini ve Facebook’dan ise fotoğraf albüm özelliği ile kendini yenilemeye devam etmektedir. 

instagram albüm kullanımı kullanımı yine aynı yöntem ile fotoğraf paylaşımı ile kullanılmaktadır. Fotoğraf paylaşımı sırasında görselleri toplu olarak seçerek paylaşım gerçekleştirebilirsiniz. Bu özellik oldukça işe yarayacak gibi görünüyor. Balık tutmaya gittiğinizde, futbol maçında çektiğiniz fotoğrafları veya düğün, sünnet gibi güzel günlerde çekindiğiniz fotoğrafları sevdiklerinize topluca bir albüm şeklinde sunum yapacağınız için takipçiler’de beğenecektir. Ayrı ayrı gönderim yerine toplu şekilde “Albüm” şeklinde gönderim gerçekleştirebilirsiniz.  instagram albüm de her paylaşın fotoğrafları ayrı ayrı filtreleme gerçekleştirebilirsiniz. 

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram albüm özelliği kullanma? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/