instagram beğeni ve takipçiler neye göre sıralanır? 2018

By

instagram beğeni ve takipçiler neye göre sıralanır? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram beğeni ve takipçiler neye göre sıralanır? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Dünyada popüler uygulamalar arasında olan ve ülkemiz’de de en çok kullanılan trend uygulamalardan instagramda beğeni yada takipçi sıralaması neye göre sıralanır, bunun bir algoritma sıralaması var mıdır? Bu konuda sizlerden gelen sorularda cevap vermeye çalışacağız.
“instagram beğeni sıralaması” neye göre sıralanır, listelemesi yapılmaktadır.”instagram takipçi sıralaması” tamamen rastgele , karışık şekilde mi? listelenmesi yapılır yoksa belli bir kriterlere göre mi? sıralanır! bununla ilgili genel olarak bu konuda şu bilgileri verebiliriz.
Kendi sayfanızda paylaştığınız fotoğraflar ve videolar gizli profil yada herkese açık bir profil’de paylaşımlara hashtag yada yer bildirimi ekleyerek çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu nedenle sizi takip eden yada etmeyen kişilerin ilginizi çekeceği için beğeni artacaktır. Beğeni sıralaması yada sizi takipçi sıralaması belli bir kronoloji’ye göre değilde instagramın duyurduğu algoritmaya göre dizilmektedir.
Eski sisteme göre yeniden, eskiye doğru bir hizalama, sıralamaya göre gelen beğeniler, takipçiler yeni algoritmaya göre insanların %70 diğer takipçilerin paylaşımlarını gözden kaçırdıklarını ortaya çıkarmıştır, bu nedenle instagram beğeni sıralaması ve instagram takipçi sıralaması diğer kullanıcıların size verdiği tepkiye göre bir sıralama gösterebilmektedir.
Bu bir sıralama kriteri değildir fakat instagram beğeni sıralaması ve instagram takipçi sıralaması bir rast gele oluşum içinde görüldüğü ön görülmüştür.
Sizin’de merak ettiğiniz konularda sorularınız olduğunda soru & cevap sayfamızdan yada yorumlar bölümünden tarafımıza gönderebilirsiniz. 

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram beğeni ve takipçiler neye göre sıralanır? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|