Home / Sosyal Medya Yönetimi Social Media Management - Seo SMM / Instagram / instagram benzer profil önerilerini açma kapama ayarı 2018

instagram benzer profil önerilerini açma kapama ayarı 2018

instagram benzer profil önerilerini açma kapama ayarı 2018

Bu yazımızda sizlere instagram benzer profil önerilerini açma kapama ayarı 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

İnstagram, dünya’da en çok kullanılan sosyal ağ platformundan biridir. Fotoğraf ve videolarınızı paylaşabileceğiniz, kısa geçici hikayeler paylaşabileceğiniz bir app uygulamasıdır. Kullanıcı sayısı 500 milyon kullanıcıya ulaştığı bilinmektedir. Her gün 95 milyon paylaşım yapıldığı açıklandı.
Her gün yeni kullanıcının eklendiği, bu platform’da sizde yeni bir kullanıcı takip ettiğinizde veya bir kullanıcı takip etmeye çalıştığınızda “Takip Et” butonu bastığınızda “Senin için Öneriler” kısmında başka kullanıcılar çıkmaktadır. Ayrıca arama kısmında bir kişiyi aradığınızda önerilenler, tavsiyeler arasında çıkabilir. Bizde bu yazımızda “İnsanlara takip etmek isteyebilecekleri benzer hesaplar tavsiye edilirken hesabını tavsiyeler arasına ekle”  bu ayar nasıl yapılır, ekle veya çıkar isterseniz bunun görünmesini engelleyebilirsiniz veya bu ayar yeniden aktif edebilirsiniz.

yani biri sizi takip ettiğinde veya siz birini takip ettiğinizde başka kullanıcı hesaplarını’da takip etme önerileri görünsün veya görünmesin bunu siz ayarlayabilirsiniz. 
“https://www.instagram.com/accounts/edit/” adresi üzerinden bu özelliği aktif veya pasif edebilirsiniz. Benzer Profil önerileri göstermeyi kapatıp açma işlemini bu yerden hesabınızın durumuna göre ayarlama gerçekleştirebilirsiniz. 
Arama Tags & Etiket;
benzer hesap önerileri kapatma, benzer hesap önerileri açma, önerilen hesaplar, nasıl kapatılır, nasıl açılır, önerilen kullanıcılar, senin için önerilen hesaplar, instagram kullanıcıları

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram benzer profil önerilerini açma kapama ayarı 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

About seosmm

seosmm

Check Also

instagram expired token hata ve çözümü 2018

instagram expired token hata ve çözümü 2018 Bu yazımızda sizlere instagram expired token hata ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir