instagram beyaz sayfa { ekran } sorunu çözümü 2018

By

instagram beyaz sayfa { ekran } sorunu çözümü 2018

Bu yazımızda sizlere instagram beyaz sayfa { ekran } sorunu çözümü 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda sizlere yardımcı olmak amaçlı olarak soru & cevap sayfamızdan veya diğer instagram yardım hattı sayfamızı kullanan ziyaretçilerden sıklıkla gelen sorulardan biri olan instagram beyaz sayfa sorunu ya da instagram beyaz ekran hatası, sorunları hakkında bilgi vermeye, çözüm üretmeye çalışacağız.
İnstagram beyaz sayfa sorunu genel olarak Android işletim sistemi kullanan Android tabanlı cihazlar ( telefon, tablet ) yaşanmaktadır. Bu beyaz ekran sorunun temel sebepleri üçüncü parti yazılımlar kullanmaktan kaynaklı olarak yaşanmaktadır.
instagram beyaz ekran sorunu çözümü ;
Android uygulamalar için Google Play Store’den indirdiğiniz ve instagram app uygulamasına entegre etmek için bu tür uygulamalara kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapmanız nedeniyle yaşanmaktadır.
Beğeni kasma, takipçi kasma, Follow, kim bakmış gibi instagrama ait olmayan üçüncü parti yazılımlar nedeniyle hesabınızı güvenliğe almak için bir engelleme de diyebiliriz.
İnstagram beyaz sayfa sorunu nasıl çözülür? Bu sorumuza şimdi aşağıdaki adımları uygulasını yaparak çözüm yolunu deneyelim.
Mobil internet bağlantınızı kontrol ediniz, eğer zayıf bir internet bağlantısı kullanıyorsanız beyaz ekran sorunu yaşatabilir.
Mobil internet yada Wi-Fi ağ bağlantısını teker teker deneyiniz.
Üçüncü parti yazılımları cihazınızdan kaldırın.

İnstagram hesabınıza “https://instagram.com” adresi üzerinden bilgisayardan giriş yapınız.
Eğer bu sayfa web sayfa üzerinden açılmıyorsa telefon ya da tablet üzerinden tarayıcınız üzerinden giriş yapınız.
Eğer şifre yenileme kodu talep ettiyseniz, bu kod e-posta ya da sms doğrulama ile gelecektir. Kod geldikten sonra hesabınızın şifrenizi değiştirin.
Profil > izin verilen uygulamalar ( Authorized app. ) burada izin verdiğiniz tüm uygulamaları kaldırınız.
Android cihazlar için Ayarlar > Uygulamalar > Tümü bu alanda instagram uygulamasını bulun ve önbellek ve verileri temizle işlemini gerçekleştiriniz.
İphone veya Android telefonlarda store üzerinden bu uygulamaların son versiyonu ile güncellemesini kontrol ediniz ve güncel değilse, güncellemesini yapınız.
 
İnstagram beyaz sayfa sorunu nasıl çözülür?
İnstagram beyaz sayfa sorunu, instagram beyaz ekran sorunu olarak arama yaptığınız da bir çok konu karşınıza çıkabilir. Bu nedenle sizlere uyarıda verdiğimiz çözüm yolları doğru sonuca götürecektir. Eğer sizinde instagramda sorunlarınız varsa soru & cevap sayfamızı ya da instagram.com/seosmm smm üzerinden sorularınızı gönderebilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram beyaz sayfa { ekran } sorunu çözümü 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|