seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagram bildirimleri açık ama bildirim gelmiyor 2018

instagram bildirimleri açık ama bildirim gelmiyor 2018

Bu yazımızda sizlere instagram bildirimleri açık ama bildirim gelmiyor 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu anlatımda instagram sorunlarından biri olan bir kişiyi takip ettiğimiz de o kişinden gelecek bildirimlerin açık olması fakat o kişinin bildirimlerinin gelmemesi sorunu ve bununla ilgili çözüm nasıl sağlanır?
İnstagram bildirim sorunu hakkında çözüm üretmeye çalışacağız. Bildirimlerin açık olması takip ettiğiniz instagram kullanıcısının paylaşımlarından anlık haberiniz olması için getirilmiş bir uygulamadır.
Takipte olduğunuz bir sayfanın paylaşmış olduğu video, resimlerden haberdar olmak için daha önceki konularımız da bildirimler nasıl açılır? Konusunu sizlere anlatmıştık.
İnstagram bildirim sorunu aşağıda vereceğimiz fakat gözden kaçan telefon ayarları ile ilgili olduğunu unutmayın.

Bildirimler açık olmasına rağmen bildirim alamıyorum
Telefon Ayarları
Bildirimler
Instagram
Bildirimlere izin ver
Kilitli Ekranda Göster
Yukarıda iki ayarı da aktif ettiğiniz de instagram bildirim sorunu çözülecektir. Eğer sesli bildirimler gelmiyorsa Sesler ayarını da aktif etmeniz gerekecektir.
İnstagram bildirimlerin gelmemesi, yukarıda kullandığınız cihaz ayarları ile ilgili olduğunu unutmayın, zaman zaman instagram uygulamasında da sorun olabileceğiniz unutmayın bu durumda kişinin bildirimlerine tekrar kontrol ediniz.
Bu bildirimler sizin görsellerinizi beğeni, yorum yada dm’den gelen mesajların ekranda görünmemesi ile ilgilide olabilir. Diğer sorunlar ve yaşanan hatalar nedeniyle yorumlar kısmından tarafımıza mesaj atabilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram bildirimleri açık ama bildirim gelmiyor 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/