seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagram bilgi talep yapma? 2018

instagram bilgi talep yapma? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram bilgi talep yapma? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

bu yazımızda sadece emniyet teşkilatı için instagram‘dan bilgi talebi nasıl yapılır? instagramdan kullanıcı bilgileri, ip adresi nasıl istenir, talep edilir bununla ilgili sizlere bilgi vermeye çalışacağım.
Dünyaca en çok kullanılan ve milyonlarca kullanıcı olan instagram’da işlenecek bir suç unsuru nedeniyle işin boyutu adli makamlara ulaşmış ve konu hakkında yasal takip için bazı bilgiler gerekmektedir. İnstagramda bir suç işlenmişse bu suça karışan kullanıcı bilgileri instagram sunucularında tutulmaktadır.
yasal bir cezai soruşturma açılması gerekiyorsa , suç işlemiş, suça karışmış kullanıcıların Abone adı , ip adresi, e-posta adresi tutulmaktadır. Bu bilgilerin talebi için mahkeme kararı gerektiğini söyleyelim.
Bunun için detaylı açıklamaları “https://help.instagram.com/494561080557017/?ref=iglandingpage” adresi üzerinden bulabilirsiniz. Bu bilgiler kullanıcı sayısının hacmine göre fazla tutulmaktadır. 
ölüm riski, ciddi fiziksel yaralanmalar bir çocuğa arar gelmemesi için bazı bilgiler acil talep edilmektedir. Bu acil bilgilerin talebi için sadece emniyet mensupların talep edeceğini unutmayın.
acil talep bilgileri için “http://facebook.com/records” adresi üzerinden başvuru yapılmaktadır. Bu başvuru sırasında istenen bazı kriterler vardır. Bireysel olarak siz bir bilgi talep edemezsiniz geri dönüş yapılmamaktadır. Bu başvuru için Talep mercinin adı, başvuru yapan memurun kimlik numarası veya sicil numarası, emniyet teşkilatına ait domain uzantılı mail adresi ve doğrudan iletişim sağlanacak bir telefon numarası gerekmektedir.
Bilgi talep edilecek olan kullanıcının o andaki görünen kullanıcı adı ( kullanıcı adı sabit değildir değişken olduğu için o anda görülen kullanıcı adı ), kullanıcı adı bağlantı link adresi veya kullanıcı adı olabilir.
talep edilen bilgilerin ne olduğu bu adres üzerinden talep edilmektedir. Bununla birlikte bilgi talebi için posta adresini ve mail adresini kullanabilirsiniz.
talep e-posta adresi ;
 lawenforcement@instagram.com
talep posta adresi ;
Law Enforcement Response Team 1601 Willow Road Menlo Park, CA 94025
forum üzerinden doldurduğunuz talep başvuruları diğer başvurulara göre daha hızlı sonuçlanmaktadır. Bu nedenle verilen link adresi üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram bilgi talep yapma? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/