instagram boomerang kullanma ? 2018

tarafından
235
instagram boomerang kullanma ? 2018

instagram boomerang kullanma ? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram boomerang kullanma ? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Dünya’da en çok kullanılan sosyal ağ veya mobil uygulamalardan biri olan instagram’da yeni özellikler katmaya devam ediyor bu konumuz biraz geç oldu ama yinede yazma ihtiyacı duymak zorunda kaldım . Yeni gelen özelliklerden biri olan instagram boomerang nedir? hakkında bilgi vereceğim ve nasıl kullanılır ? bununla ilgili paylaşım yapmaya çalışacağım.
instagram boomerang nedir?
boomerang özelliğinde kısa bir saniyelik döngü videolar ile paylaşım yapma özelliği diyebiliriz. Kullanıcıların 1 saniyelik kendi kendine tekrar eden videolar çekerek instagram üzerinden paylaşmalarını sağlamaktadır. Bu özelliği kullanabilmek için boomerang app uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekecektir.

boomerang nasıl kullanılır ?
instagram boomerang uygulamasını kullanmak oldukça kolay aslında konu içerisinde dediğim gibi ilk önce bu uygulamayı ios için apple store , android cihazlar için google store mağazalarından akıllı telefonlara yüklemeniz gerekiyor.
Uygulamayı kullanmak oldukça basit , anlık videolar , kamerayı kendinize ve normal çekim şeklinde tutarak 1 saniyelik hareketli videolar çekerek Facebook veya İnstagram butonu kullanarak paylaşabiliyorsunuz. isterseniz bu çektiğiniz 1 saniyelik anlık video cihaza kayıt etme özelliği de sunmaktadır.
Arama Tags & Etiket ;
boomerang nedir , instagram boomerang uygulaması nasıl kullanılır , instagram boomerang nasıl kullanılır , boomerang instagram klavuzu , boomerang nedir , instagram boomerang nedir , boomerang app nedir , 1 saniyelik kısa video , hareketli fotoğraf boomerang , yorumlar , forum , instagram bomerang

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram boomerang kullanma ? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/