instagram canlı yayın bildirimleri nasıl kapatılır? 2018

tarafından
237
instagram canlı yayın bildirimleri nasıl kapatılır? 2018

instagram canlı yayın bildirimleri nasıl kapatılır? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram canlı yayın bildirimleri nasıl kapatılır? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

bu yazımızda sizlere instagram canlı yayın bildirimleri nasıl kapatılır? bununla ilgili olarak ipucu vermeye çalışacağız. Bildiğimiz gibi sosyal ağ platformlarında yeni gelen özellikler ile aynen scope ( periscope ) canlı yayınları veya Facebook canlı yayınları kullanıcı tarafından başlatıldığında bir bildirim gelmektedir.
Canlı yayın bildirimleri akıllı telefon ekranlarında şu kişi canlı yayına geçti, bitirmeden hemen izle gibi ekrana bildirim mesajları geçmektedir. Eğer bu canlı yayın bildirimi konusunda rahatsızlık çekiyor ve canlı yayın bildirimlerini kapatmak istiyorsanız bu ayarı nasıl yapacağız? konusunda bizde bu konu üzerine bir yazı yazalım dedik. 
instagram canlı yayın bildirimi nasıl kapatılır?
sizde canlı yayın için gelen bildirimleri kapatmak istiyorsanız aşağıda vereceğim adımları takip ederek canlı yayın bildirimi sonlandırarak bu durumdan kurtulmuş olursunuz. 
canlı yayın bildirim mesajı kapatma için Ayarlar > Anında ilet Bildirimi Ayarları > Canlı Videolar adımını izleyerek bu durumu “KAPALI” konuma alarak bildirim almayı kapatabilirsiniz.

takip ettiğiniz kişi canlı yayına geçtiğinde artık herhangi bir bildirim uyarısı almayacaksınız. Böylece bu bildirim mesajı sizi rahatsız etmeyecek ve ekranda hiç görmeyeceksiniz.
canlı videolar başlatıldığında canlı yayın uyarı bu şekilde kapatılmaktadır. Eğer aynı şekilde canlı yayın bildirimleri açma için yine aynı adımları kullanarak canlı yayı bildirimi “AÇIK” konuma getirebilirsiniz. Yine eski bildirim olarak takip ettiğiniz kişi için bir canlı video başlatıldı, Sona ermeden izle! mesajı almaya devam edilecektir. 
Arama Tags & Etiket;
instagram canlı yayın bildirimi kapatma, canlı video bildirim mesajı, canlı yayın uyarı mesajı, nasıl kapatılır, canlı yayın mesajı pasif etme, canlı yayına geçenlerin mesajı gelmesin, instagram’da canlı

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram canlı yayın bildirimleri nasıl kapatılır? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/