seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagram canlı yayın nasıl izlenir 2018

instagram canlı yayın nasıl izlenir 2018

Bu yazımızda sizlere instagram canlı yayın nasıl izlenir 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda merak edilen ve yeni başlayan kullanıcılar için instagramda canlı yayın izleme konusunda bilgiler vermeye çalışacağız.
Popüler uygulamalardan olan ve her yeni günlerde bir özelliği duyuran instagram’da yakın zamanlarda canlı yayın ( live broadcast ) özelliği ve bununla birlikte canlı yayına davet et özelliği ile ikinci bir kişiyi canlı yayına alma özelliğini getirdi.
Hikaye ( stories ) özelliği ile birlikte canlı yayın yaptıktan sonra eğer paylaşımı silmezseniz bunu hikaye bölümünde 24 saat süreyle tutabilirsiniz.
Bu hikaye ve canlı yayın paylaşımlarını ana sayfa akışının hemen üstünde izleme imkanı sunmaktadır. Yeni gelen bildirimler için kullanıcı profilini sarar kırmızı halka ile yeni bir hikaye ve canlı yayın paylaşımını görebilirsiniz.
Bizim bu yazımızda instagramda yeni kullanıcılar için canlı yayın nasıl izlenir? Canlı yayın izleme konusunda bilgi vermeye çalışacağız.
CANLI YAYIN İZLEME İNSTAGRAM
Eğer takip ettiğiniz kişilerin canlı yayınını izlemek isterseniz, bildirimler kapalı olmadığı sürece size kullanıcı şuan canlı yayında uyarı verecektir.
“instagram kullanıcısı bir canlı video başlattı. Sona ermeden izle!
Bu davet bildirimini açtığınız da kişinin canlı yayınını izlemeye başlayabilirsiniz. Sonra erdirmek için sağ üst köşe çarpı işaretine basarak canlı yayını izlemi sonlandırabilirsiniz.

instagram canlı yayın izleme için ayrıca instagram akışında canlı yayın simgesini gördüğünüz de canlı yayını izlemeyebilirsiniz. “LİVE” yani Türkçe karşılığı ile “Canlı” ibaresini gördüğünüz de canlı yayın yapmaktadır.
Bu kişi canlı yayını hikayesinde paylaşmış ise “Live” yazı ibaresi bu sefer Kırmızı play işareti olacaktır. Bu şekilde instagramda canlı yayını izleme imkanı bulabilirsiniz. Bilgisayarda canlı yayın izlenir mi? Bunun için chrome eklentileri kullanılmaktadır.
Bilgisayarda instagram canlı yayın izleme
Chrome IG Story eklentisi pc’de instagram hikaye ve canlı yayın izlemek için kullanabilirsiniz. Son sürüm desteği ile artık instagramın kendi sayfasında hikayelerini saten izleyebilirsiniz.
Bunun için “https://instagram.com” sayfası üzerinden giriş yaparak instagram hikayelerini izlemek ve canlı yayın bağlantılarını takip edebilirsiniz.
bu yazımızda siz takipçilerimize instagam canlı yayınlarını izleme, instagram canlı yayın izle konusunda sorulara cevap vermeye çalıştık. Bu konuda sorularınız için sayfamızın alt kısmında yorumlar kısmından sorularınızı gönderebilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram canlı yayın nasıl izlenir 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/