instagram canlı yayın videolar nasıl kayıt edilir? 2018

tarafından
265
instagram canlı yayın videolar nasıl kayıt edilir? 2018

instagram canlı yayın videolar nasıl kayıt edilir? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram canlı yayın videolar nasıl kayıt edilir? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

daha önce sizlerden gelen sorularda instagram canlı yayın videoları kayıt edilir mi? gibi farklı sorulara cevap vermeye çalışılmıştı. instagram canlı yayın videoları kayıt etme için instagram tarafından yeni gelen 10.13 sürümü ile bu özelliğe kavuşuldu. Artık bundan sonra canlı yayın videoları kayıt etmek çok kolay videoları telefonun film rulosuna kayıt edebiliyorsunuz, video kayıt etme özelliği kullanmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

Canlı yayın bittikten sonra, sağ üst köşeden “Kaydet” butonu dokunun
Burada sadece video kayıt edilecektir, canlı yayın sırasında sohbet ve beğeniler, izleyici sayısı veya canlı etkileşimleri kaydedilmeyecektir.
Kaydettikten sonra Bitti’ye dokunduğunuzda canlı videonuz film rulosuna kaydedilmiş olacaktır.
Facebook canlı yayın’da gibi duvarınızda yani paylaşım yerinde görünmeyecektir sadece film rulosuna kayıt edilecek uygulamadan kalmayacaktır.
instagram canlı yayın kayıt özelliği kullanımı oldukça basittir, artık canlı yayın videoları kalıcı olarak telefonda olacağı için buradan stories yani hikayem üzerinden de kullanabilme imkanı da bulabilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram canlı yayın videolar nasıl kayıt edilir? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/