instagram canlı yayında yorum / sohbet nasıl gizlenir? 2018

By

instagram canlı yayında yorum / sohbet nasıl gizlenir? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram canlı yayında yorum / sohbet nasıl gizlenir? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Bildiğimiz gibi yeni gelen güncelleme ile instagram canlı yayın ülkemizde’de yayına girdi. Artık İnstagram üzerinden aynen periscope‘de olduğu gibi canlı yayın yaparak kalp gönderebilir , canlı yayın sırasında sohbet , yorum gerçekleştirebilirsiniz. 
Canlı Yayın yapan instagram kullanıcısı ile aynı zamanda , yayın sırasında yorum ( konuşma ) , sohbet gerçekleştirebilirsiniz., bu esnada siz diğer kullanıcıların sohbetlerini gizlemek , görmek istemiyorsanız bu sohbeti saklayarak sadece karşı tarafın canlı yayını izleme imkanı sunulmaktadır. 
İnstagram canlı yayında sohbeti nasıl gizlenir?

 
instagram hikayede yorum gizleme , için herhangi bir ekrana bir kere dokunmanız yeterli olacaktır. Böylece canlı yayında kalp gönderimleri ve yorum yap bölümü saklanarak rahat bir izleme sağlayabilirsiniz. Bu yeni instagram özelliği yeni gelecek özellikler ile daha da güzelleşeceğine inanıyorum.
Arama Tags & Etiket;
hikaye yorumları nasıl gizlenir , instagram beğeni kalpleri nasıl gizlenir , instagram hikaye sohbeti nasıl kapatılır, sohbet gizleme , yorumları kapatma , kalpleri gizle , kalpleri saklama, nasıl

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram canlı yayında yorum / sohbet nasıl gizlenir? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

Sponsorlar :

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Arrow Konusu | Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram dondurma linki