instagram challenge required sorunu ve çözümü 2018

By

instagram challenge required sorunu ve çözümü 2018

Bu yazımızda sizlere instagram challenge required sorunu ve çözümü 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, sizden gelen sorulardan biri olan instagram challenge required sorunu çözümü konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Sayfamızı takip edenlerin soru & cevap ve instagram yardım hattı üzerinden gelen sorulardan biri de challenge required hatası ile ilgiydi. 
challenge required problemi genel olarak yaşanmasının nedeni instagrama giriş ile yaşanan sorunlardan kaynaklıdır. Girişlerde şifrenin unutulması ve instagram hesabına sms doğrulama ile giriş yapılmaya çalışırken karşınıza gelen uyarı penceresidir.
Bu sorun yaşanması üçüncü parti yazılımlar beğeni kasma, beğeni artırma, takipçi kasma, profilime kim baktı, profilimi kim gezdi vb. programlar kullanılması nedeniyle instagram hesabı güvene alması ve şifrenizi değiştirmesi ve sizin bu hesaba giriş yapama nedeniyle instagram checkpoint required sorunu yaşatabilir.

Bu sorun mobil api uygulamalarda yaşanmaktadır. Şimdi checkpoing required, challenge required hatası ve bununla ilgili çözüm adımı vermeye çalışacağız.
instagram challenge required sorunu nasıl çözülür?
Bu sorunu çözmek için bilgisayardan internet tarayıcı üzerinden “instagram.com” adresi üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız.
Profil > Ayarlar > İzinli Uygulamalar
“https://www.instagram.com/accounts/manage_access/” adresini direk tarayıcınıza yapıştırarak da bu menüye ulaşabilirsiniz.
Burada izin verdiğiniz tüm uygulamaları kaldırın.
instagram hesabınızın şifresini değiştirin. ( instagram şifresi nasıl değişir? ) konusunu ayrıca okuyabilirsiniz. 
Kullandığınız akıllı telefon yada tablette instagram hesabına bağlı üçüncü parti yazılımlar kullanıyorsanız bunları kaldırın.
Normal instagram app uygulaması ile bağlanın.
Yukarıda ufak bir kaç adımlar sayesinde challenge required, checkpoint required sorunlarını çözmüş olacağız. Bunları uyguladıktan sonra hemen düzelmeye bilir kaç gün beklemenizi tavsiye ederiz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram challenge required sorunu ve çözümü 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|