İnstagram da 1 saatlik video yükleme 2018

tarafından
366
İnstagram da 1 saatlik video yükleme 2018

İnstagram da 1 saatlik video yükleme 2018

Bu yazımızda sizlere İnstagram da 1 saatlik video yükleme 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, son günlerde instagram tarafından yeni haberler sızmaya başladı gibi, bu haberlerde instagram 1 saatlik video yükleme özelliğinin geleceği haberin sızdığı belirtiliyor. Bu bir şehir efsanesinde olabilir ama bir haber duyulduysa gerçeklik payının da olmasıdır.
Kulağa gelen haberlerde Youtube rakip olacağı söylentisi öne çıkmaktadır. Facebook’dan kayan genç nesil Youtube daha fazla kullandığı ve bir saatlik video ile bu genç nesli instagramda tutmaya çalışan sosyal ağ uzmanları instagrama bir saatlik video yükleme özelliği hatta bu videoları yatay, yatık şekilde izleme imkânı olması nedeniyle yine popüler olarak tutacak olmasıdır.

Yakın zamanda snapchat tüm özelliğini kullanmaya başlayan instagram büyük boyutlu videoları yüklemek ile tamamen sistemini değiştirmesi biraz maliyetli olacak olması oynayan videoları ileri sarma, geriye sarma instagram kullanıcıları için hayal edilebilecek bir özellik olarak söyleyebiliriz.
İnstagram bir saatlik video deneyim şuan belirli kullanıcı tarafından denendiği gelen söylentiler arasındadır. Bu uzun videolar mobil internet paketimizi dolasıyla etkileyecektir bu 1 saatlik videolar ne kadar başarılı olur bu ileri ki zamanlarda kullanıldıkça ortaya çıkacaktır.
Bu özellik ortaya çıktığında instagram 1 saatlik videolar nasıl yüklenir bu konuda tekrar yeni yazıları ele alacağız. Bildiğimiz gibi Youtube’de para kazanma imkânı olduğu için Youtuberler bu durumdan etkilenecek mi? Bununla ilgili olarak sizin düşüncelerinizi de yorumlar kısmına yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

İnstagram da 1 saatlik video yükleme 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/