seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Instagram DM Yazıyor Özelliği Kaldırma 2020

Instagram DM Yazıyor Özelliği Kaldırma 2020

İnstagram DM Yazıyor Kapatma 2017

Merhaba instagram’ın bağımlısı olan ve mesajlaşmayı çok seven arkadaşlar, instagramın son zamanlarda gelen güncellemeleri bitmek bilmiyor olduğunu biliyorsunuz, sitemizi takip ediyorsanız gelen özelliklerini anında öğrenebilirsiniz.

Şuanda son gelen özellik instagram’da canlı yayınları nasıl kayıt edebilirsiniz onu göstermiştik, henüz bu özelliği öğrenmeyenler için instagram kategorimizde yer alan yazımıza bakabilirsiniz.

Instagram DM Ne İçin Kullanılır?

DM insanların birbirleriyle tanışmasını ve iletişim kurmasına yarayan bir instagram mesajlaşma alanıdır, burada satış yapan kullanıcılar ile birlikte sorular’da sorulur veya arkadaşlarınızla grup kurarak beraber eğlenceli vakitlerde geçirebilirsiniz. 🙂

Instagram DM Yazıyor Yazısını Kaldırma

İnstagram DM Yazıyorİnstagram’da bir kişiye mesaj attığınızda geri dönüş yapıyor olduğu taktirde aşağıdaki gibi sizin önünüze “yazıyor” bildirisi gelmektedir, bu yazıyor bildirisini karşı tarafa engellemek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey mesaj yazma ekranındayken mesaj alanına tıklamadan önce internet bağlantısını kaldırmanız, daha sonra mesajı yazıp gönder işaretine tıklayın ve hemen ardından mesajınızı gönderin, bu sayede karşı taraf sizin “yazıyor” yazınızı göremeden direk mesaj iletilecektir.

Instagram DM Yazıyor Yazısı Neden Kaldırılır?

İnstagram’da dm yazıyor özelliğini kaldırmak sadece karşı tarafa ne yazıyor ne düşünüyor gibi havalar katmamak için kullanılır, bu yüzden o özelliği kapatabilirsiniz, ayrıca görüldü işareti kapatmak için’de yazdığımız yazıyı arama bölümüne “instagram görüldü kapatma” olarak yazarsanız ulaşabilirsiniz. Benzer konumuz olarak Instagram DM Mesajım Görüldü Mü? yazımızı inceleyebilirsiniz.

Önceki İçerikInstagram Kısıtlı Profil
Sonraki İçerikSwarm Kullanıcı Engelleme

Instagram 2020 nasıl yapılır konularını benim yazılarım sayesinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Cevrik.com Instagram kategorisi ile beğeniler ve takipçileriniz her zaman sizin yönetiminizde olsun.

facebook,google,instagram,sosyal medya,twitter