instagram dondurma’da boş sayfaya yönlendiriyor hatası 2018

tarafından
310
instagram dondurma’da boş sayfaya yönlendiriyor hatası 2018

instagram dondurma’da boş sayfaya yönlendiriyor hatası 2018

Bu yazımızda sizlere instagram dondurma’da boş sayfaya yönlendiriyor hatası 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar bu yazımızda sizlerden sıklıkla gelen instagram hesabımı geçici olarak kapat veya diğer adıyla dondurma üzerinde yaşanan boş sayfaya yönlendirme sorunu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. hesabı geçici olarak kapatmak üzere girdiğinizde tüm işlemleri yaptığınızda sizi boş bir sayfa yönlendirmesi tamamen bireysel kullanıcılar’dan kaynaklı bir sorun değildir. 

Yani sizinle alakası olmayan bir sorundur. Bu instagram tarafından kaynaklı bir sunucu hatası olmaktadır. Bu nedenle geçici hesap kapatma ile ilgili bir kaç saat veya bir kaç gün sonra yeniden deneyiniz. Eğer mobil cihazlardan bu işlemi yapıyorsanız “instagram.com” adresi üzerinden giriş yaparak tekrar deneyiniz. Hesabınızı tekrar dondurma adımlarını kullanıcı adı ve şifresiyle yeniden deneyiniz. 
son olarak kullandığınız tarayıcı olarak farklı bir tarayıcı üzerinden deneme yapınız. Explorer, Yandex, Safari, Chrome tarayıcılarda ayrı ayrı deneyiniz, tarayıcılarda kullandığınız proxy veya vpn gibi yazılımlar kullanıyorsanız bunları iptal ederek tekrar denemenizde fayda vardır.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram dondurma’da boş sayfaya yönlendiriyor hatası 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/