seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Instagram Engellediğim Kişinin Profilini Görme 2020

Instagram Engellediğim Kişinin Profilini Görme 2020

İnstagram Engellediğim Kişinin Profilini Görme

İnstagram’da engellenen kişilerin profillerini hep görmek istemişizdir, ama bu işlemin nasıl yapılacağını bir türlü öğrenememişizdir ya, bugün size o konudan bahsedeceğim. İnstagram’da eğer sizi engelleyen bir kişinin profilini nasıl bulacağını bilmiyorsanız inceleyin ve bu işlemin ne kadar basit bir şekilde yapıldığını öğrenin.

İnstagram’da eğer bir kişiyi veya birden fazla kişiyi engellemiş ama bu engellediğiniz kişilerin profillerini şimdi bulamıyorsanız bu işlemin nasıl yapılacağını gösteriyoruz, öncelikle instagram uygulamasını açarak profilimize giriş yapıyoruz ve daha sonra profilimizin sağ üst tarafında bulunan instagram ayarları bölümüne giriyoruz. Bu alana girdikten sonra ise aşağıya inerek engellediğim kişiler seçeneğini göreceksiniz, bu alana tıklayın.

İşte bu alanda karşınıza engellediğiniz tüm kişiler çıkmakta, kimin profilini göremiyor iseniz o kişiye tıklayın ve profili açılsın, bu sayede profilini görmenize imkan sağlanacaktır.

İnstagram’ın yeni gelen güncellemesi ile birlikte bu özellik artık devre dışı bırakılmış ve engellediğiniz kişinin kullanıcı adını veya isim soyisim şeklinde arama yaptığınızda artık o kişinin profilini göremiyorsunuz. Bu bir hata değildir ancak bu kişinin profilini görebilmeniz için yukarıda yer alan seçenekler sayesinde kişinin profilini görmenize olanak sağlamakta. Veya bilgisayar üzerinden giriş yapmış iseniz kullanıcı adını yazdığınızda veya linki girdiğinizde profil size bulunamadı diye hata verecektir. Bunun için ya giriş yapmadan profile bakacaksınız ya da engellenen kişiler aracılığı ile o kişinin profilini görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizim engellediğimiz kişileri gördük peki bizi engelleyenleri nasıl göreceğiz, onun içinde şuradaki yazımızı incelemenizi öneriyoruz: İnstagram Beni Engelleyenleri Görme

facebook,google,instagram,sosyal medya,twitter