seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagram etiket { hashtag } çalışmıyor? 2018

instagram etiket { hashtag } çalışmıyor? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram etiket { hashtag } çalışmıyor? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

İnstagram sorunlarından biride etiket veya diğer adıyla #hashtag çalışmıyor olmasıdır. Siz takipçilerimiz tarafından gönderilen sorunlardan biri olan etiketler çalışmıyor paylaştığım video veya resimler etiketlerde görünmüyor olmasının nedeni nedir? Bununla ilgili ne yapılabilir? Bizde bununla ilgili çözüm üretmeye çalışacağız.
İnstagramda takipçi artırmak, paylaşımlarda beğeni sağlamak için en doğal yöntemler arasında yer eklemek veya paylaşılan içeriklere uygun etiketler eklemek olacaktır. Etiket kullanımı oldukça önemlidir. Eğer doğru etiket kullanımı sonucunda etkili geri dönüşler sağlanabilmektedir. Eğer bu etiketler konusunda düzgün kullanım olmazsa bir işe yaramayacağını söyleyelim.
Paylaştığınız media ürünü ( fotoğraf, video ) içerik ne tür paylaşım içeriyor örnek verecek olursak bir İzmir/Çeşme’de bir manzara paylaşımı içeriyor buna uygun olarak alt etiketler kullanabilirsiniz.
#manzara #izmir #deniz #bodrum #çeşme #alaçatı #yaztatili #summer2018 #travel #tatil #gezi gibi etiketlemeler kullanabilirsiniz. Bu hashtag paylaşımda yer ( Konum ) olarak eklediğiniz ve içeriğe uygun olması ve instagram limitleri kurallarına uygun bir şekilde paylaşım yapıldığına dikkat ediniz.

İnstagram hashtag çalışmıyor sebeplerinden biri çok fazla etiket kullanmanız limitleri aşmanız olacaktır.  Kendi gözlemlerime göre birde paylaşım altında çok fazla yüksek trend olan etiketler kullanmak paylaşımların çok görüleceği anlamı taşımıyor.
İnstagram arama motoru “Etiketler” kısmına girdiğiniz de popüler etiketlerden örnekleme yapacak olursak ;
#instagram   ( 212 786 276 ) gönderi
#instagramer (10 093 163 ) gönderi
Olarak görünmektedir. Paylaşımlarda bu iki etiketi aynı anda kullandığınız da paylaşımlar ya hızlı bir şekilde kaybolacak diğer kullanıcıların görmediği bir şekilde ya da gösterilmeyecek.
Bu nedenle etiketleme yaparken bunlara dikkat ederek gönderim sayısı az olan etiketler doğru bir tercih olacaktır. Etiket çalışmıyor sebeplerin sebepleri bunlar olarak görünmektedir.
Bu konuda yaşadığınız sorunları, hataları yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızdan tarafımıza geri bildirim yaparak çözüm üretmeye çalışacağız.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram etiket { hashtag } çalışmıyor? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/