instagram etiket kaldırma 2018

tarafından
160
instagram etiket kaldırma 2018

instagram etiket kaldırma 2018

Bu yazımızda sizlere instagram etiket kaldırma 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu konu anlatımında instagram da etiketleme nasıl kaldırılır? Konusunda sizlere elimizden geldiği kadarıyla sorulara yanıtlar vermeye çalışacağız.
Bir resim, video paylaşımında o karede bulunan diğer kişileri etiketlemek suretiyle kullanıcın etiketlenenler alanına düşmesini sağlayabilirsiniz.
Buraya kadar bir normal fakat birde reklam amaçlı olarak sizin tanımadığınız instagram kullanıcıları tarafından etiketlenmiş olmanız sizi rahatsız etmiş olabilir.
Bu kişi etiketleme ile paylaşımları görmenizi istemektedirler. Bizimde bu konu anlatımda sizin idaredeniz dışında veya istemediğiniz bir kişi tarafından resim ve videolarda etiketlenmeyi kaldırmak isteminiz de hangi yolları takip ederek instagram etiket kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
İnstagramda etiketlendiniz ve bunu istemiyorsunuz o zaman aşağıdaki resimli anlatım ile bu etiketi nasıl kaldırılır? Bununla alakalı olarak yeni başlayan kullanıcılara bilgilendirme amaçlı olarak konumuza geçelim.
İNSTAGRAMDA FOTOĞRAFDAKİ ETİKETİ KALDIRMA
Sizi etiketleyen fotoğraftaki etiketi silmek için aslında birkaç farklı yöntemle bu işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagramda fotoğraftaki etiketi kaldırmak için o görsel üzerinde etiketinizi bulunuz ve üzerine bir kere dokunun.

Burada karşınıza bir pencere çıkacaktır. Bu pencerede iki farklı menü karşınızda görünecektir.
Profilimde Göster
Profilimde Gizle
Diğer Seçenekler
Yukarıda istemediğiniz etiketlemeyi isterseniz profiliniz de gösterebilir, isterseniz bunu gizleyebilirsiniz. Etiketlemeyi silmek, gizlemek için bu adımı seçtiğiniz gibi “Diğer Seçenekler” kısmına dokunduğunuzda
Beni Gönderiden Kaldır
Şikayet Et
Gönderide etiketlenmişseniz bu kısımdan sizi etiketleyenleri bu alandan kaldırarak, silebilirsiniz. Eğer bu etiketleme sürekli tekerrür ediyor, tekrarlanıyorsa “şikayet et” ile bu kişiyi instagrama şikayet edebilirsiniz.
İnstagram etiket kaldırma işlemini nasıl yapılır, etiketi kaldırma konusunda konu anlatımında bulunduk bununla alakalı olarak etiketi kaldırdıktan sonra sıklıkla yaşanan sorunlarda şu şekilde oluşabilmektedir.
Etiketlendiğiniz fotoğraf dan kaldırdığınız etiketi tekrar eklemek istediğiniz de yaşanan sorunlar tekrar etiketleyememe
İstenmeyen kişilerden yapılan etiketlerde sıklıkla gelen etiket bildirimleri ve bu bildirimleri kapatma isteği
Bu tür sorunlarda diğer etiketleme ile yaşanan problemlerdir. Bununla alakalı olarak bildirimler kısmından gelen bildirim mesajlarını kaldırabilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram etiket kaldırma 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/