instagram expired token hata ve çözümü 2018

tarafından
619
instagram expired token hata ve çözümü 2018

instagram expired token hata ve çözümü 2021

Bu yazımızda sizlere instagram expired token hata ve çözümü 2021 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor. expired token please request a new password reset link ne demek

instagrama giriş şifremi unuttum , daha sonra şifre yenileme istiyorum mail adresinize gelen link açtığınızda karşınıza “Expired token. Please request a new password reset link” sorunu çıkabilmektedir. Peki nedir? bunun cevabı veya çözüm yolu?
instagramda güvenlik önlemleri artığından beri önlemler can sıkmaya başlıyor bir nevi aslında iyi çünkü bazı üçüncü parti yazılımlara izin vermeniz nedeni ile hesabınız güvenli olmadığı için böyle bir yola başvurması kullanıcılar için gayet mantıklı geliyor.

şifre sıfırlama için yeni bir şifre talep ettiğinizde mail adresinize gönderilen link hesabınızı sıfırlamak için kullanabileceğiniz bir link fakat “Expired token. Please request a new password reset link” hatasının nedeni bu link adresinin süresinin bittiği veya ölü bir link olduğunu söylemesidir.
Hesabınızı sıfırlamak için mail adresinizi devamlı olarak kullanılır olduğunu ve süresi geçen link adresleri ile kurtarma işleminin olmayacağını bilmeniz gerekecektir.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram expired token hata ve çözümü 2021 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/