İNSTAGRAM FİLTRE GİZLEME 2021

tarafından
574
İNSTAGRAM FİLTRE GİZLEME 2021

İNSTAGRAM FİLTRE GİZLEME 2021

Bu yazımızda sizlere İNSTAGRAM FİLTRE GİZLEME 2021 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

İnstagram’da fotoğraf ve video paylaşım platformu olduğunu diğer önceki konularımız da paylaşmıştık. Çektiğiniz fotoğraflar’da filtreleme yaparak fotoğraflara efekt verebilir paylaşabilirsiniz.
Bazı instagram kullanıcıları’da bu efektleri hiç kullanmayabiliyor, bizde bu kullanıcı tarafına biraz hitap etmeyi istiyoruz veya belli filtreleme kullananlar için kullanılmayan filtreler nasıl kaldırılır? bunu anlatmaya çalışacağız. İnstagram Filtre Kaldırma nasıl yapılır? bunu aşağıda vereceğimiz adımları uygulamak sureti ile kaldırabilirsiniz.
İnstagram Filtre Kaldırma
instagramda kullanılmayan filtreleri gizlemek veya kaldırmak için ilk önce fotoğraf paylaşmak için yapılan işlemleri takip ediyoruz, fotoğraf seçiyoruz ve ta ki filtreleme kısmına gelene kadar, filtreleme kısmına geliyoruz ve Filtreleri Yönet  kısmına giriyoruz.

instagram filtreleri yönet kısmından istenmeyen veya kullanmadığınız filtreleri kaldırabilir, gizleyebilirsiniz. Yaklaşık olarak 40 yakın filtre olduğu bu alanda istemediğiniz filtreler önündeki onay işareti kaldırmanız yeterli olacaktır.

filtre gizleme instagram da bu şekilde yapılmaktadır bunun dışından filtre yerlerini istediğiniz şekilde ön tarafa, arka tarafa veya ortalarda bir yere elinizde çekebilir, alabilirsiniz.
Bu şekilde filtreleri kapatıp, yeniden aynı şekilde filtreleri tekrar açarak kullanıma sunabilirsiniz. Filtre özelliği bu şekilde gerçekleşmiş olmaktadır.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

İNSTAGRAM FİLTRE GİZLEME 2021 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/