instagram fotoğraflarımı kaldırılıyor? 2018

tarafından
309
instagram fotoğraflarımı kaldırılıyor? 2018

instagram fotoğraflarımı kaldırılıyor? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram fotoğraflarımı kaldırılıyor? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda instagramda garip sorunlardan biri olan fotoğrafları kendiliğinden, otomatik olarak kaldırıyor sorunu bu sorunlarla ilgili siz değerli takipçilerimiz den soru & cevap sayfamıza sorular gelmektedir. Bu konuda bizde gerekli bilgileri topladıktan sonra bilgiler vermeye çalışmaktayız.
Bu konu ile ilgili olarak genelde instagram sayfası olanlar sıklıkla yaşamaktadır. Instagram’da 5-6 veya daha fazla sayfası olanların aynı görselleri farklı sayfalarda paylaşması nedeniyle bir süre sonra instagram tarafından fotoğraflar, resimler kendiliğinden kaldırılması problemi ile ilgili sorulara kısaca şu şekilde cevap verebiliriz. 
İnstagram görselleri kaldırıyor?
instagram görselleri kendiliğinden kaldırıyor olmasının nedeni aslında kullanıcıları korumak olarak söyleyebiliriz. İçerik hırsızları tarafından paylaşılan görselleri kaldırmak amaçlı bir güvenlik önlemi olarak söylemek gerekecektir. Bunun için şunu söylemek gerekecek olursak aynı resim boyutu, resim ebatları, kapladığı alan kb, mb türü veya aynı dosya isimleri ve bazı instagram kriterlerine göre paylaşılan aynı görselleri instagram kaldırmaktadır. Bunun ne yapılabilir? 

Eğer instagramda ayrı hesaplardan aynı görselleri paylaşmak ihtiyacı duyacaksanız, bu görsellerin dosya isimlerini değiştirin png, jpeg, bmp, gif olarak bu görselleri farklı resim formatında kayıt ederek paylaşınız. Ayrıca bu görselleri aynı zamanda paylaşmak yerine farklı zamanda 15 dk, 30 dk aralıklarla içerik paylaşımı yapmayı deneyiniz.
instagram remove images 
Bu tür farklı zamanlarda paylaşım yaparak veya her hesap için farklı bir görsel resim, video paylaşımı hazırlayarak paylaşımlar yapmak en mantıklı çalışma metodu arasındadır. 
Yukarıda instagram tarafından görsellerin neden kaldırıldığı hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Bununla ilgili olarak sorularınız varsa sayfamızın hemen altında yorumlar yada soru & cevap sayfamızı kullanarak yaşadığınız instagram sorunlarını tarafımıza iletebilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram fotoğraflarımı kaldırılıyor? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/