Home / Sosyal Medya Yönetimi Social Media Management - Seo SMM / instagram görüntülü arama yapma? 2018

instagram görüntülü arama yapma? 2018

instagram görüntülü arama yapma? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram görüntülü arama yapma? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Son zamanlarda yeni gelen güncellemeler ile bir çok özelliği bünyesine katan instagram’da yeni bir özelliğin gelebileceğinin kokuları ortaya çıkmaya başladı. instagram görüntü arama evet yanlış duymadığınız görüntülü sohbet yapma, instagram görüntülü konuşma özelliği her an gelme ihtimali yüksektir.
Dedikodulara göre videolu görüşme yeteneği üzerinde çalışıldığı ve beta sürümü ile bunun test edildiği ortalıkta dolaşmakta olduğu haberleri geldi. WABetaInfo tarafından halka açık olmayan sürümde videolu çağrı yapabilme imkanı sunan bir sürümde bir aktif sohbet penceresini açtığınız da instagram videolu arama özelliği aktif duruma geldiği bu duyumlar arasındadır.

instagram görüntülü sohbet özelliği şuan sadece deneme aşamasında beta sürümde test edilmektedir. Halka açık olmayan bu sürümde yaşanabilecek sorunların, hataların giderilmesi sonucunda ülke bazında yavaş yavaş instagram sürüm güncellemesi yapılarak instagram görüntülü konuşma özelliğini kullanıma açılacağı söylenmektedir. 
instagram görüntülü arama nasıl yapılır?
instagram video çağrıyı yapabilmek için doğrudan sohbet içinden olacağı yani canlı video konuşmada instagram direct içinden karşıdaki kullanıcı ile instagram videolu aramayı başlatabilirsiniz. Bu özelliği herkes ile değilde sadece bir birini takip eden, yada takipçisiyle video arama yapabileceği söylentiler arasında olduğunu bir kez daha söyleyelim.

instagram görüntülü görüşme yapabilmek için daha önceden doğrudan mesaj olarak bir biriyle konuşması gerekmektedir. Sohbet penceresi içinde video ikonu basmanız ile görüntü sohbeti başlatarak video aramaya geçebilirsiniz. 
instagram video call veya instagram video arama özelliği şuan beta sürümüyle test aşamasında olduğunu ve bu özelliğin 2-3 aya kadar sürecek test aşamasından sonra özelliği tüm Android ve ios işletim sistemli telefonlarda kullanıma sunulacağı belirtilmektedir. 

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram görüntülü arama yapma? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

Sponsorlar :

About seosmm

Check Also

Snapchat Rakip Gelen İnstagram Stories kullanma ? 2018

Snapchat Rakip Gelen İnstagram Stories kullanma ? 2018 Bu yazımızda sizlere Snapchat Rakip Gelen İnstagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir