seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagram hesabını facebook sayfasına nasıl bağlanır? 2018

instagram hesabını facebook sayfasına nasıl bağlanır? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram hesabını facebook sayfasına nasıl bağlanır? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

instagram‘da paylaşımları diğer sosyal ağlarda Twitter, Facebook, Swarm ve diğer ağlarda paylaşmak isteyebilirsiniz, bunu ayrı ayrı değilde sadece instagram üzerinden tek buton sayesinde kolayla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için instagram hesabını facebook bağlamak gerekecektir.
instagramı facebook hesabına bağlama ;
facebook hesabı ile instagram hesabını bağlamak için kullandığınız telefon veya cihazlar ios işletim sistemli ipad veya iphone , android işletim sistemli samsung, htc, lc, asus veya diğer marka cihazlarda menü değişikliği olabilir fakat menü erişimleri aynı olmaktadır.
instagram‘daki paylaşımları doğrudan Facebook‘da paylaşabilmek için aşağıdaki adımları izlemek sureti ile paylaşabilirsiniz. 

Profil > Ayarlar > Bağlantılı Hesaplar > Bu adımları izlediğinizde Facebook olmak üzere Twitter, TumbIr, Ameba, Vkontakte , OK.ru, Weibo ve Mixi hesaplarına bağlayabilirsiniz. 
hesap bağlama işlemi sonrası paylaşım sırasında hangi hesaba entegre ettiğiniz hesap üzerine gönderimleri direk olarak paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz.
Arama Tags & Etiket;
facebook ile istagram hesabı nasıl bağlanır, instagramı facebook bağlama, instagram hesap bağlama, facebook hesabı ile instagtam entegre etme, facebook instagramı birbirine bağlama, nasıl entegre edilir, iliştirme, nasıl yapılır

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram hesabını facebook sayfasına nasıl bağlanır? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/