instagram hesabınızda güvenlik nasıl sağlanır? 2018

tarafından
305
instagram hesabınızda güvenlik nasıl sağlanır? 2018

instagram hesabınızda güvenlik nasıl sağlanır? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram hesabınızda güvenlik nasıl sağlanır? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Sosyal ağlarda popüler olan uygulamalardan ve kullanıcı sayısı oldukça fazla olan instagram’da güvenlik nasıl sağlanır? bununla ilgili olarak sizlerden gelen sorulardan ve deneyim birikimi olarak bilgi aktarmaya çalışacağım. 
işyeri , tanınmış kişi veya ürün tanıtımı yapan firma hesapları veya bireysel kullanıcı olsanız’da mutlaka instagram kullanıyorsanız güvenlik önlemi almanızı önermekteyim. 
instagram güvenliği nasıl sağlanır?
Yeni bir instagram hesabı açtınız ilk yapmanız gereken şey nedir? hesabınızı mutlaka bir mail adresi ve telefon numarası tanıtın bu güvenlik önlemi için gerekecektir. E-posta adresi ve telefon numarasını onaylatması ileride çalınan hesaplar veya şifre değiştirme , yenilemede lazım olacaktır. 
instagram şifrenizi kimsenin tahmin edemeyeceği , güçlü şifre ile koruma altına alınız karakter , rakam ve harf kullanın ( Örnek1234! ) gibi.!
İnstagram hesabınızda kullanıcı sayısını artırmak için takipçi kasması , beğeni artırmak için beğeni kasması veya takip etmeyi kim bıraktı gibi üçüncü parti yazılımları kullanmaya müsaade etmeyin nedeni ise bu yazılımı kötü niyetli kişiler tarafından şifreniz ve kullanıcı adınızı kendi elinizle teslim etmiş olacaksınız ve hesabınız çalınmasına ve güvenlik açığı olarak ön planda olacaktır. Ayrıca kendi kendine başkalarını takip etme yani otomatik takip gibi sorunlar yaşayarak bilmediğiniz kişileri kendilinden takip edeceksiniz.

üçüncü parti yazılımlara izin verdiğiniz için hesabınızda sıra dışı hareketlilik olacağı için instagram şifrenizi kendiliğinden değiştirecektir. eğer ilk başlıkta dediğim gibi e-posta adresiniz doğrulanmamış değilse hesabınızı geri almanız biraz güç olacaktır. 
İnstagram’da paylaşım yaptığınızda mutlaka kendinize ait üç veya dört tane fotoğraf olmasını tavsiye ederim. Neden derseniz eğer hesabınız çalınırsa hesabınızı geri almak için sizden el yazınız ile bir adet fotoğraf isteyeceklerdir . Paylaşımlarda size ait görsellerin olması hesabı geri almanızda kolaylık sağlayacaktır. 
İnstagram hesabınızı umumi açık yerlerde bilgisayarlarda giriş yapmayınız. girdiğiniz de hesabınız açık kalabilir ve buda başkasının eline geçmesine sebep olur buna güvenlik için çok dikkat etmeniz gerekir.
çok nadir olsa da instagram da samimi tanışmalar sonucu instagram hesabınızın şifresini başkasına kesinlikle vermeyin . Biliniz ki bu tür durumlarda iyi sonuçlanmıyor bunu da aklınızda bulundurun.
İnstagramda limitleri açmayınız , takip , beğeni , yorumda kullanılacak kelimeler vs. bunlara dikkat ediniz eğer bunlara uymaz iseniz hesabınız banlanır veya kapana bilir. instagam takip limitleri nelerdir? konusunu inceleyin. 
instagramda alış veriş yapacaksanız , yapmayın demiyorum ama hesap profilini inceleyin , işyeri adresi , referanslarının olmasına dikkat ediniz . alış veriş yapan kullanıcı isimleri isteyin gerekirse veya satış yapan kullanıcı ismini , google arama yerine yazarak hakkında şikayet edilip edilmediği kontrol ediniz. ( şikayet siteleri )
Arama Tags & Etiket ;
instagramda güvenlik , instagram güvenliği nasıl sağlanır , instagram güvenlik , instagram güvenliği nasıl sağlanır , instagram güçlü şifre oluşturma , instagram yeni hesap açacaklara uyarı , instagramda hesap açarken dikkat edilecek kurallar , güvenlik önlemi 

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram hesabınızda güvenlik nasıl sağlanır? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/