seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagram hesap dondurma 2018

instagram hesap dondurma 2018

Bu yazımızda sizlere instagram hesap dondurma 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar bu yazımızda instagram hesap dondurma konusunda geçici hesap nasıl kapatılır? Bu konuda sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Dünyaca ünlü popüler, trend uygulamalar arasında olan instagram da beğendiğiniz resim ve videoları kendi hesabınızdan paylaşarak sizi takip eden diğer instagram kullanıcıları tarafından izlenmesi, beğenilmesi mantığıyla çalışan bu uygulamada hesabı silme dışında birde instagramı geçici kapatma yani instagram hesabını dondurma işlemini yapabileceğinizi biliyor musunuz?
Belli bir süre sonra canınız sıkıldı ya da biraz kafa dinlemek sosyal ağlardan uzak kalmak istiyorsunuz bu nedenle instagram hesabını silmeden geçici olarak hesabı kapatmayı istiyorsunuz. Bunun için sizlere vereceğimiz instagram hesap dondurma adımları ile bu işlemin nasıl yapılacağına dair sizlere bilgiler vereceğiz.
instagram hesabını dondurma
instagram hesabını kapatmak istiyorsunuz, bu işlemi tabi silmeden gerçekleştirmek için hesabınızı geçici olarak kapatmak için yapmanız gereken işlemleri aşağıdaki adım adım sizlere anlatacağız.
İlk önce “https://www.instagram.com/”  adresi üzerinden bilgisayar ya da herhangi bir cihaz üzerinden web tarayıcıdan giriş yapınız.

instagram hesabı nasıl dondurulur
instagram hesabını geçici kapatmak için “PROFİLİ DÜZENLE” yazan kısımdan giriş yapıyoruz. Bunun dışında “https://www.instagram.com/accounts/edit/”  adresi üzerinden direk kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak bu adımları yapmış oluyorsunuz.

Profilini Düzenle kısmının en altında “Hesabını geçici olarak kapat” butonu göreceksiniz. Bu buton veya link sizin hesabınızı silmeden kapatmak için ilk adım.

Hesabını kapatmak için size bir takım sorular sormaktadırlar hesabını neden kapatıyordunuz? Bunun şu şıklar sizlere gelmektedir.
Bir şeyi kaldırmak istiyorum
İkinci bir hesap açtım
Çok fazla reklam var
Takip edecek kişiler bulamıyorum
Çok zamanı alıyor
Ara vermek istiyorum
Kullanmaya başlamakta zorlandım
Gizlilikle ilgili endişeler
Başka bir şey
Bu sorular hesabınızı neden kapatmak istediğiniz hakkında bir istatistik ve bilgi toplamak adına olduğu için siz bu adım da “ARA VERMEK İSTİYORUM” seçeneği ile devam edelim.
Bu adımdan sonra instagram hesabını dondurmak için “Devam etmek için lütfen şifrenizi tekrar gir” kısmına şifrenizi yazınız ve “Hesabınızı geçici olarak kapat” butonu basmanız gerekecektir.
Bu işlem sonrası instagram da paylaştığınız video, resimler, yorum ve beğeniler görünmeyecektir. Tekrar giriş yapana kadar bunların hiçbiri görünmeyecek ve profil de aramalarda çıkmayacaktır. Bazı arkadaşlar instagram dondurma sonrasında hemen tekrar birkaç gün içinde yeniden açmak istemekteler ama birkaç gün içinde sizde hesabınızı tekrar açamayacak böyle bir kullanıcı yok sorunu ile karşılaşabilirsiniz.
İnstagram dondurma işleminde ios işletim sistemli iphone ve tablet cihazlarda, android sistemli akıllı telefonlarda samsung, lg, htc, asus marka telefonlarda hesap dondurma ile ilgili bir menü şuan bulunmamaktadır.
Bu nedenle bir hafta sonra tekrar yeniden deneyebilirsiniz. bu yazımızda instagram hesabı nasıl dondurulur, nasıl kapatılır? Konusunda sizlere ayrıntılı, detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Bu konuda sorularınız için yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızdan tarafımıza sorularını gönderebilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram hesap dondurma 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/