seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Instagram Hesap Dondurma

Instagram hesap dondurma iphone android ios instagram hesap dondurma

Dünyanın en gelişmiş ve en büyük fotoğraf paylaşım ağı İnstagram, birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günde yüz binlerce fotoğraf, hikâye ve videonun paylaşıldığı platformdan zamanla sıkılabilir, belli dönemlerde hesabınızı dondurmak isteyebilirsiniz. Diğer sosyal ağ platformlarında olduğu gibi İnstagram’da da hesap dondurma ve kalıcı olarak hesap silme seçenekleri sunulmuştur. Geçici bir süre hesabınızı kullanmak istemiyor ancak hesabınızın – paylaşımlarınızın da tamamen silinmesini istemiyorsanız İnstagram hesap dondurma işlemini uygulayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir :

Musically Nasıl Ünlü Olunur ?

İnstagram Hesap Dondurma

İnstagram hesap dondurma işlemi geçici bir süre hesabın kullanılmaması anlamına gelmektedir. İnstagram hesap silme işleminde ise hesap silinir ve bir daha silinen hesap aktif olarak kullanılamaz, hesaptaki materyallere de ulaşılamaz.

Geçici bir süre İnstagram kullanmak istemiyorsanız İnstagram hesap dondurma işlemi size yardımcı olacaktır. Bu işlem için öncelikle bilgisayarınızdan İnstagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınıza kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ‘https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/’ adresine giriş yapmanız gerekiyor. Bu adrese giriş yaptığınızda İnstagram hesap dondurma seçeneği sayfanın en altında görülecektir. Siz bu sayfadaki ‘Hesabımı geçici olarak kapat’ seçeneğine tıkladıktan sonra karşınızda yeni bir sayfa açılacak ve bu sayfada hesabınızı neden geçici olarak kapattığınızla ilgili bir soru sorulacaktır. Uygun bir seçeneği işaretledikten veya kendiniz özel bir neden belirttikten sonra ‘Hesabı Geçici Olarak Kapat’ butonuna tıklayarak İnstagram hesap dondurma işleminizi tamamlamış olursunuz.

İnstagram Geçici Hesap Kapatma

İnstagram hesabı dondurma işlemi gerçekleştikten sonra hesabınızı tekrar kullanmak ve aktif etmek isterseniz 24 saat kadar beklemeniz gerekiyor. 24 saat geçtikten sonra akıllı telefonunuzdan İnstagram hesabınıza giriş yapabilir ve tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnstagram hesap dondurma işleminde herhangi bir süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Yani İnstagram hesabınızı tekrar kullanmak istediğinizde kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer kısa süre bu platformdan uzak kalmak ve kullanmak istiyorsanız İnstagram hesap dondurma yolunu tercih edebilirsiniz. Kalıcı olarak hesabınızı kapatmak istiyorsanız ‘https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/’ adresine giriş yaparak buradan kalıcı olarak İnstagram hesabınızı silebilirsiniz. İnstagram hesap kapatma işleminde tekrar hesabınızı kullanamayacağınızı göz önünde bulundurmalı ve buna göre karar vermelisiniz.

instagram hesap dondurma instagram hesap dondurma linki instagram hesap dondurma mobil instagram hesap dondurma linki 2018 instagram hesap dondurma iphone instagram hesap dondurma kapatma instagram hesap dondurma türkçe instagram hesap dondurma kalıcı instagram hesap dondurma açma instagram hesap dondurma android

İlginizi çekebilir :

Musically Efekt Akımı