instagram hikaye’de anket özelliği kullanma? 2018

tarafından
321
instagram hikaye’de anket özelliği kullanma? 2018

instagram hikaye’de anket özelliği kullanma? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram hikaye’de anket özelliği kullanma? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda instagram anket özelliği hakkında sizlere nasıl kullanılır? bununla ilgili bilgiler aktarmaya çalışacağız. Son zamanda güncellemeler ile gelen yeni özellikler arasında hikayede anket kullanımı göz doldurmaya başlandı, bu özellik ilk önce yüksek takipçisi olan hesaplarda olacak sanırken tüm kullanıcıların hikaye ( stories ) anket kullanımı açıldı.
Hikayede Anket Nasıl Kullanılır?
instagram stories poll yani instagram hikayede anket özeliği için kullanmak aslında çok basit anket özelliği kullanmak için yapmanız gereken şey, hikaye ( stories ) kısmına giriyoruz, herhangi bir hikaye oluşturuyoruz, fotoğraf yada kısa video olabilir sonra “konum, etiket, anket” ekleme için yukarıdan aşağıya doğru hikaye üzerinden çekiyoruz.

 
yukarıda menüde gördüğünüz gibi, konu etiketi , anket, konum yada smiley, emoji, sıcaklık derecesi, saat gibi ekleyeceğiniz menüyü çağırıyoruz ve “ANKET” etiketini kullanıyoruz. Bu anket etiketi çağırdığınız da karşınıza yeni bir yazı yazmak için pencere gelecektir.

karşınızda Soru sor.. ve büyük puntolu olarak EVET & HAYIR yazıları gelecektir. Bu yazıları şimdi düzenlemeye geldi, Soru Sor… yazan yerin üstün bir kere dokunduğunuzda istediğiniz anket sorunu yazabilirsiniz. Evet yada Hayır yazan kısımları düzenlemek için bu yazıların üzerini ufak dokunma ile bu yazıları düzenlemesini yapabilir sonra yazıyı editleme yaptıktan sonra Bitti butonu ile anketi hazırlamış olursunuz. Hikayenizi izleyen kullanıcılar ankete cevap vererek sonuçları görebilir, sizde aynen anket sonuçlarını görebilirsiniz.
Yukarıda instagram hikayede anket nasıl kullanılır, instagram stories anket özelliği kullanma konularında sizlere yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olmaya çalıştık, bu uygulama ile ilgili sorularınızı yorumlar bölümüne yada soru & cevap sayfamıza direk olarak gönderebilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram hikaye’de anket özelliği kullanma? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/