instagram hikayede ekran görüntüsü aldı mı bildirim gider mi 2018

By

instagram hikayede ekran görüntüsü aldı mı bildirim gider mi 2018

Bu yazımızda sizlere instagram hikayede ekran görüntüsü aldı mı bildirim gider mi 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda iyi yada kötü bir haberden bahsetmek istiyoruz, instagram’da stories yani hikaye paylaşımında paylaştığınız hikayelerin ekran görüntüsünü alanı yada birinin çektiğiniz ekran görüntüsünü aldığınızda karşı tarafa bildirim gideceğine dair haberler gelmeye başladı.
İnstagram yeni bir özelliği test etmeye başladı bile bundan sonra instagram hikaye ekran görüntüsü aldığınızda artık bu özellik ile görünecek olması bazı kullanıcılar için can sıkısı olacak gibi geliyor.
instagram hikaye ekran görüntüsü aldığında bildirim alma 
İnstagram bu geliştirdiği özelliği şuan test aşamasında olduğu ve hikayeyi kimlerin izlediğine baktığınız da bu alanda detayları ayrıntısıyla görebileceksiniz.

Hikaye detaylarında kimlerin ekran görüntüsü çektiğini, kimin ekran görüntüsü aldığını bu alanda artık görmeniz mümkün olacaktır. Bu haber kimileri için iyi bir haber, kimileri için ise kötü bir haber olarak gelebilir. Bundan sonra ekran görüntüsü almak için bir kez daha düşünün.
Snapchat daha öncesinde bu özelliği kullandığı için instagram tarafından neredeyse birebir özellikleri kopyalamaya başladı. Bundan sonra snapchat için yeni bir hamle yapması bekleniyor. 
instagram hikaye ekran görüntüsü alma iphone veya android telefonlarda farklılık göstermektedir. Bunun için diğer konularımızı takip edebilirsiniz. Bu konuda yorumlarınızı sayfamız altına bırakabilirsiniz. 

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram hikayede ekran görüntüsü aldı mı bildirim gider mi 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|