instagram hikaye’de mesaj ( dm ) nasıl kapatılır? 2018

tarafından
286
instagram hikaye’de mesaj ( dm ) nasıl kapatılır? 2018

instagram hikaye’de mesaj ( dm ) nasıl kapatılır? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram hikaye’de mesaj ( dm ) nasıl kapatılır? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

instagram son aylarda sıklıkla yaptığı güncellemeler ile göz kamaştırmaya başladı gün geçtikçe yeni özelliklerine yenisi katmaya hazırlanıyor. Son gelen güncellemeler ile snapchat benzeri 20 saniyelik süre ile geçici paylaşımlar ile snapchat bir çalım atmıştı.
instagram hikaye veya diğer adıyla instagram stories ile 24 saat içinde çekilen fotoğraf veya videoları paylaşabilir veya direk olarak video çekerek atabilirsiniz. Bununla birlikte bu hikaye bölümünden instagram kullanıcısına mesaj yazabilir doğrudan dm atabilirsiniz. 
instagram hikaye mesaj kapatma konusu üzerine sizlerden gelen sorulara cevap vermek için bu yazıyı yazmaya karar verdim. Ayrıca sizinde Soru & Cevap bölümünden göndereceğiniz konulara cevap vermeye çalışıyoruz. evet bazı hikayelerde eliniz ile yukarıya doğru çektiğinizde mesaj gönder bölümü aktif olduğunu görürsünüz buradan hikaye paylaşan kişiye dm atabilirsiniz, fakat bazı instagram kullanıcılarında instagram hikaye mesajı kapalıdır? bu hikayede mesaj yazma nasıl kapatılıyor? bunun anlatımına hemen geçelim.
Profil > Dişli Çark ( Ayarlar ) >Hikaye Ayarları 

bu adımda instagram hikaye ayarları bölümüne giriş yapıyoruz ve hikayede mesaj yanıtlama ayarlarını buradan yapabiliyoruz.
Mesaj Yanıtlarına İzin Ver Ayarı ;
Herkes ; bu ayarda instagram hikayeni izleyen sizi takip eden veya etmeyen herkesin mesaj gönderebileceği ile ilgili bir ayardır. 
Takip Ettiğin İnsanlar ; bu bölümde hikayenizi izleyenlerden sadece sizin takip ettiğiniz kişilerin mesaj atmasını engelleyebilirsiniz.
Kapalı ; bu ayarı seçtiğinizde herkese mesaj göndermenin kapalı konumuna alınmasıdır. 
yukarıda ayarları isteğe göre yapılandırarak hikayede kimin mesaj göndereceğini veya genel olarak kapalı olmasını ayarlayabilirsiniz. 
Arama Tags & Etiket;
instagram hikaye mesajı nasıl kapatılır , instagram hikaye mesaj kapatma , instagram hikaye dm kapatma, instagram hikayede dm göndermeyi kapatma , instagram stories dm, instagram stories mesajı kapatma

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram hikaye’de mesaj ( dm ) nasıl kapatılır? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/