seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Instagram Hikayeleri Bilgisayardan İzlenebilecek! 2020

Instagram Hikayeleri Bilgisayardan İzlenebilecek! 2020

Instagram Hikayeleri Bilgisayar

Instagram’a neredeyse bir yıl önce gelen hikayem özelliği artık bilgisayar üzerinden’de görüntülenebilecek. Şu sıralar bu eklenecek özelliğin instagram.com üzerinden sağ üst tarafta görünen bölümde “Takip ettiğin kişilerin hikayeleri burada gözükecek.” diye bir uyarı karşımıza çıkmaktadır. Facebook ekibinin yapmış olduğu bu hikaye özelliği facebook.com üzerinden aktif halde kullanıma sunulmuş durumda. Aynı şekilde bu özelliği Instagram cephesine’de geleceğini görüyoruz.

Bildiğiniz üzere Instagram’a telefonumuz üzerinden hikaye gönderebiliyorduk ancak bilgisayar üzerinden açtığımızda bu hikayelerimizi göremiyorduk, bunun için WhatsApp ve Facebook’a gelen bu hikaye özelliğinin bilgisayar üzerinden izlenmesinin ardından sıra geldi Instagram’ın hikayelerini bilgisayar üzerinden izlemeye, bunun için yaklaşık olarak 1 ay gibi bir süre beklememiz gerekiyor, bu süre zarfından sonra hikayelerimizi bilgisayar üzerinden’de görebileceğiz. Şu anlık hikaye görüntülemenin olacağını biliyoruz ancak bilgisayar üzerinden hikaye gönderimi gelecek mi orasını henüz net olarak bilmiyoruz.

Eğer ben 1 ay bekleyemem hemen bilgisayar üzerinden görüntülemek istiyorum derseniz sizin için daha önce paylaşmış olduğumuz yazı olan Instagram Hikayeleri Bilgisayardan İzlemek inceleyebilirsiniz.

Bu özelliğin gelmesi ile birlikte insanlar artık telefona ihtiyaç duymadan istediği kişinin hikayesini görüntüleyebilecek, ayrıca hikaye özelliğinin gelmesi ile birlikte Instagram’ın DM özelliği’de bilgisayar üzerinden görüntülenebileceğini düşünüyoruz, detaylar çok yakında gerçeğe çıkacaktır. Bizi takipte kalmayı unutmayın.

facebook,google,instagram,sosyal medya,twitter