instagram hikayelerine gif resim ekleme 2018

tarafından
542
instagram hikayelerine gif resim ekleme 2018

instagram hikayelerine gif resim ekleme 2018

Bu yazımızda sizlere instagram hikayelerine gif resim ekleme 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda çıktı çıkacak derken yeni gelecek olan özellikle instagram hikayesine gif ekleme konusunda bu adımın nasıl yapılacağını sizlere anlatmaya çalışacağız. İnstagram son yıllarda snapchat’den kısa videolar ile hikaye diğer adıyla stories ekleme özelliği getirmiştir. 
Bu hikayeler 24 saat süreyle kalmakta ve kendiliğinden otomatik silinmektedir. Bundan sonra gelen özelliklerde ise anket, konum etiketi ve bir çok filtreleme özelliğini duyurmuştur.
instagram hikaye 24 saat zaman zarfında çektiğiniz video ve fotoğrafları ekleme yaparken sonradan gelen özellikle artık önceden çektiğiniz film rulosunda kayıtlı media ürünlerini ekleyerek paylaşım yapabiliyorsunuz. Yakın zamanda gelen haberlerle instagram stories gif resim ekleme yapabileceksiniz.
Yani artık telefonda kayıtlı hareketli gif görselleri artık instagram hikaye ekleme yaparak 24 saat süreyle hikayenizde paylaşım gerçekleştirebilirsiniz.
instagram hikaye gif ekleme 

instagram hikaye gif ekleme aslında oldukça basit, hikaye nasıl gif eklenir? çektiğiniz hikaye görselleri üzerinde ekranı alttan yukarıda çektiğiniz de konum, etiket, anket ve diğer filtreleri ekleme kısmında artık “GİF” özelliğini göreceksiniz.
Gif özelliği kullanma için bu butona bir kere dokunduğunuzda size trend ( gündemde ) olan hareketli gif görselleri göreceksiniz. Eğer aradığınızı bulamadıysanız arama kısmına gif araması gerçekleştirebilirsiniz.
instagram hikaye gif ekleme şuan için sadece çektiğiniz hikayeler üzerine ekleme yapabiliyorsunuz. Telefonda kayıtlı bir gif resim eklenmiyor. 

instagram hikayelerine hareketli resim ekleme bu şekilde yapılmaktadır. Çok ilgi çekecek gibi görünen bu özelliklik şuan test aşamasında denenmektedir. Bunun yanında telefonda kayıtlı gif çıkartma görselleri direk olarak hikayede paylaşma özelliği de her an gelebilme ihtimali arasında yer almaktadır.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram hikayelerine gif resim ekleme 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/