instagram hikayelerini doğrudan facebookda paylaşma 2018

tarafından
211
instagram hikayelerini doğrudan facebookda paylaşma 2018

instagram hikayelerini doğrudan facebookda paylaşma 2018

Bu yazımızda sizlere instagram hikayelerini doğrudan facebookda paylaşma 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

bu yazımızda instagram hikayelerini facebook’da paylaşma nasıl yapılır? bunu araştıranlar ve sizden gelen sorulara cevap bulmak için bizde boş durmadık ve sizler için araştırdık.
Son güncellemeler ile snapchat stories anlık paylaşımları, periscope ( scope ) canlı yayın özelliği alarak kendi özellikleri arasına katan instagram’da 20 saniyelik videolar, görselleri çekip paylaşabiliyorsunuz 24 saat süre ile izleyebileceğiniz bu hikayeleri kayıt etme özelliği de mevcut.
Bunun yanında sonradan gelen güncelleme ile instagram canlı yayınları aynı zamanda paylaşabiliyorsunuz. Peki instagram hikayeleri facebookda paylaşabilir miyiz?
Yeni gelecek güncelleme ile bundan böyle instagram hikayesi facebookda paylaşma yapabileceksiniz, bu özelliği facebook’da paylaşılan stories ( hikaye ) altında instagram yazını göreceksiniz, böylece paylaşımın instagram kaynaklı olduğu anlaşılacaktır.
instagram hikayesini facebook’da paylaşma şuan test aşamasında olup bu özellik ülkelere kseoeli olarak güncellemeler ile kullanıma sunulacaktır.
instagram hikayeleri doğrudan facebookda paylaşma şuan Türkiye için kullanılan bir özellik değildir, fakat kısa zamanda ülkemizde bu özellik kullanılır duruma gelecektir.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram hikayelerini doğrudan facebookda paylaşma 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/