İnstagram Hikayem Artık Daha Çok Kişi İzleyecek 2018

tarafından
199
İnstagram Hikayem Artık Daha Çok Kişi İzleyecek 2018

İnstagram Hikayem Artık Daha Çok Kişi İzleyecek 2018

Bu yazımızda sizlere İnstagram Hikayem Artık Daha Çok Kişi İzleyecek 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

İnstagramda çektiğiniz fotoğraflar veya videoları geçici 24 saatlik süre paylaşımı olan hikayem özelliği bir tık adım daha ön plana çıkarak daha fazla kişiye ulaştırmayı sağlamaktadır.
Yeni gelen özellikle sizi takip eden kişilerin veya profilinizin herkese açık olması halinde izlene bilmektedir. Eğer profiliniz açıksa bundan sonra çektiğiniz ve hikayem bölümüne attığınız resim ve videoları Keşfet Bölümünü kullanan instagram kullanıcıları tarafından izlenmesi sağlanmaktadır.

Çekilen Hikayeler , keşfet bölümünde yer alması ile yeni kişiler ile bağlar sağlanabilecek böylece daha fazla kullanıcıya takipçiye sahip olabilirsiniz yapmanız gereken güzel ve hoş paylaşımlar ile kullanıcıları çekebilmekten geçmektedir.
Arama Tags & Etiket ;
instagram hikayem, instagram keşfet , hikayeler instagram , instagram takipçi artırma , instagram özellikler , instagram keşfet özelliği , instagram hikayeler , instagramda yeni özellikler

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

İnstagram Hikayem Artık Daha Çok Kişi İzleyecek 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/