instagram hikayesi ( stories ) nasıl indirilir? 2018

tarafından
314
instagram hikayesi ( stories ) nasıl indirilir? 2018

instagram hikayesi ( stories ) nasıl indirilir? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram hikayesi ( stories ) nasıl indirilir? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Snapchat benzer anlık fotoğraf, video olarak paylaşılan ve 24 saat süre sonrasında kendiliğinden silinen hikaye veya stories adı verilen instagram hikaye anlık olarak kamera veya kamera kullanımı ile çektiğiniz görüntüleri paylaşabilir veya bir gün içinde çektiğiniz fotoğraf ve videoları da stories yani hikaye ekleme yaparak takipçiler ile paylaşım gerçekleştirebilirsiniz.
bu yazımızda instagrama eklediğiniz video, fotoğrafları telefona nasıl indirilir? filim rulosuna kayıt etme konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız. instagram hikaye indirme nasıl yapılır? bu konuda aslında oldukça kolay bir işlemdir fakat yeni kullanıcılar bu işi öğrene kadar birilerinden destek almaları gerekebilir internet üzerinden araştırmalarda mutlaka destek alınacak bir site çıkacaktır bizde onlardan biriyiz.
instagram hikayesi nasıl indirilir?
Instagram’da kendi hikayenizi telefona indirmek,, telefona kayıt etmek aslında oldukça basittir. Hikaye kayıt etmek için yapılacak kendi hikayenizi görüntülemek için açıyoruz ve hikayeniz üzerine parmağınızla hafif dokunarak parmağınız ile yukarıya doğru kaydırıyoruz.

yukarıda bir panel açılacaktır, instagram stories indirmek , kayıt etmek için kırmızı yuvarlak işaret içindeki indir butonu kullanmanız gerekecektir, bu butonu kullandığınızda instagram hikaye kayıt etme işlemi başarı ile filim rulosuna kayıt edecek, indirecektir.
Başka Kullanıcı Hikayesi Nasıl Kayıt Edilir?
Telefona kendi hikayenizi kayıt etmek oldukça basit peki bir başka instagram kullanıcısının hikayesi nasıl kayıt edilir? işte burada farklı üçüncü parti bir yazılıma ihtiyaç duyulacaktır, bu yazılım aslında chrome eklentisi olarak kullanacağız. Google Chrome tarayıcısına Chrome IG Story eklentisi yüklememiz gerekecektir. 

Bu yazılım ile artık instagram stories hikayeleri tarayıcınız da görüntülenecektir. Bunun için Chrome IG Story yüklü tarayıcınızdan www.instagram.com sayfanızı kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapıyorsunuz. Bu eklenti ile içeriği izlediğiniz içeriğin üzerinde sağ tuş ile açın ve farenin yardımı sağ tuş yaptığınız da “Dowload Story” ile hikaye kayıt edebilirsiniz.
rar uzantılı olarak bilgisayarınıza instagram hikayesini indirmek sureti ile kullanabilirsiniz. instagram hikaye kayıt etme işlemi bu şekilde yapılmaktadır. bunun dışında Whatsapp hikayeleri de kendi paylaşımlarınızı ilk anlatılan hikaye indirme işlemi gibi gerçekleştirebilirsiniz.şuan bir başkasının hikayesi indirilmemektedir.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram hikayesi ( stories ) nasıl indirilir? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/