seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagram hikayesine bakanlar nasıl sıralanır? 2018

instagram hikayesine bakanlar nasıl sıralanır? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram hikayesine bakanlar nasıl sıralanır? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

instagram hikayesini izleyenler hangi algoritmaya göre sıralanır? sıralama neye göre yapılır? bunlar hep bir soru olarak akıllar da kalmıştır. Normal olarak Whatsapp uygulamasında hikaye yada diğer adıyla durumu izleyenler, izleme sırasına göre listelenmektedir. 
Fakat instagram da hikaye izleyenler nasıl sıralanır? Bunun için bir sıralanma algoritması var mıdır? Bununla ilgili sizlere kendi bildiklerimizi sizlere anlatmaya çalışacağız. Bununla ilgili aşağıdaki anlatımda sizlere bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağız.
İNSTAGRAM HİKAYE İZLEYİCİ NEYE GÖRE SIRALANIR?
Dünyada en çok kullanılan popüler, trend uygulamalardan biri olan instagram’da kullanılan hikaye ( stories ) özelliğini izleyenler, bakanların sıralanma, listelenme şekli ilk bakan kişi listenin en üstünde sıralanmaktadır. Bu kriter’de sıralama şekli bu şekilde gerçekleşmektedir. Fakat bu liste bazen karmaşık bir hale gelmektedir. Sıralamada ilk bakan bazen son sıraya doğru kaymaktadır. 

Yani rastgele bir sıralama’da mevcut gibi görünmektedir. Bunun dışında bazı test edenlerin bahsettiği konularda ise şu şekilde İnstagram’da hikayeye bakanlar neye göre sıralanır? konusunda listenin en üst sırasında yer alan kullanıcılar sizin profilini en çok ziyaret eden kullanıcılar olduğu söylenmektedir.
instagram hikaye izleyenler neye göre sıralanır?
instagram hikayenizi izleyenlerin sıralanma şeklini aslında kendiniz de çok merak ediyorsanız bunu test edebilirsiniz. Açacağınız sahte hesaplar ile test edebilirsiniz. Kısaca şunu söylemek gerekirse! 
reddit.com’da yapılan deney ( test ) bir kişi iki arkadaşından birine bir hafta boyunca profilini sık sık ziyaret etmesini, diğer arkadaşına bir hafta boyunca profilini hiç ziyaret etme diğerek tembih etmiş. Ardından bir hafta sonra deneyi yapan kişi instagram hikayesi ( öyküsü ) yükleyerek, bu iki kişiye paylaştığı hikaye izlemesini söylemiş ve olayda profilini en çok ziyaret eden kişinin listenin en üstünde, başında olduğunu görmüştür. Olayın ayrıntılı detayını “https://www.reddit.com/r/Instagram/comments/5awxe1/instagram_stories_viewers_order/” adresi üzerinden okuyabilirsiniz. 
instagram hikayesini izleyenler hangi sıralamaya göre dizilir? Bunun için net bir fikir beyan edemeyiz, instagram’da rastgele bir algoritmaya göre dizildiklerini söyleyebiliriz.
Arama Tags & Etiket ;
instagram stories, instagram öyküsü, instagram hikayesi, instagram hikaye izleyicisi, instagram hikayesini izleyenler, instagram hikaye izleyicisi nasıl sıralanır?, hikaye izleyenler nasıl sıralanır? sıralama nasıl, sıralama neye göre? instagram hikayeni izleyenler nasıl sıralanır?

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram hikayesine bakanlar nasıl sıralanır? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/