instagram “İçeriğini gözden geçir” hatası nasıl düzelir? 2018

tarafından
331
instagram “İçeriğini gözden geçir” hatası nasıl düzelir? 2018

instagram “İçeriğini gözden geçir” hatası nasıl düzelir? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram “İçeriğini gözden geçir” hatası nasıl düzelir? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

instagram dünyada en çok kullanılan mobil uygulamalardan biri olarak akıllı telefonlarda yerini almıştır. Telefonlarda vazgeçilmez olan bu app uygulamada bazı kullanıcı sorunları bazende güncelleme sorunları ile sorunlar yaşayabiliriz.
Bu sorunların en başında “instagram yorum engeli” veya diğer teknik adıyla “içeriğini gözden geçir” sorunlardır. Yorum engeli neden yersiniz ? ilk önce bunu kısa değineyim . Kullanıcın paylaşımına bir video veya fotoğrafına sık sık yorum yapıyor ve aynı şeyleri arka arkaya yazıyorsanız İnstagram Güvenlik Filtrelemesi sizi engelleyecektir.

Ayrıca Kullanıcı yorum filtreleme özelliğini aktif ettiği için yazdığınız kelimeler filtrelemeye takılıyor ve içeriğini gözden geçir uyarısı almaktasınız.
Kullanıcılara @ işareti ile etkileşimli yorum yapamıyorsanız fazla etiket ile yorum yapıyorsanız instagram tarafından engellenmiş olabilirsiniz o zaman bir kaç gün beklemeniz gerekecek yorum ban engellinin kalkması için bekleyin.
İnstagram Yorum Filtreleme Nasıl Yapılır? <<< Hemen Öğren  Arama Tags & Etiket ; içeriğini gözden geçir sorunu , içeriğini gözden geçir instagram , içeriğini gözden geçir problemi, instagram yorum engeli , instagrama yorum atamıyorum, instagramda yorum yapamıyorum neden Seo Smm -- , -- instagram haberleri instagram “İçeriğini gözden geçir” hatası nasıl düzelir? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/