seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

İnstagram işlem engellendi sorunu ve çözümü 2018

instagram sponsorlu reklam

İnstagram işlem engellendi sorunu ve çözümü 2018

Bu yazımızda sizlere İnstagram işlem engellendi sorunu ve çözümü 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

bu yazımızda instagram da yaşanan bazı sorun, hatalardan biri olan “İşlem Engellendi” uyarı mesajı ve bununla ilgili çözüm yollarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız.
“Bu işlem engellendi. Lütfen daha sonra tekrar dene. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsanız bize bildirim.”
İnstagram akışta herhangi bir fotoğraf, resmi beğenmek için beğeniye çift bastığınız da karşınıza yukarıdaki uyarı mesajını her an alabilirsiniz. Bu uyarı mesajı genelde son zamanda instagramda fazla beğeni yaptıysanız arka arkaya Hesabınızda anormal bir hareketlilik olduğunu düşündüğü için sizin karşı tarafı beğenmenizi engelleyici bir uyarı mesajı olarak “Bu işlem engellendi” penceresini her beğenide karşınıza getirecektir.
 

İşlem engellendi sorunu nasıl çözülür? Bu uyarı mesajı bazen hiçbir şey yapmadan da karşınıza her an çıktığı da olmuştur.
Bu işlem Engellendi Hatası
İlk önce böyle bir sorunla karşı karşıya kaldıysanız ve instagram akışında paylaşımları beğenemiyor ve hata alıyorsanız “Sorun Bildir” butonu ile bir düzeltme isteyebilirsiniz. Bu işlem için arka arkaya değil de 5 ile 10 dakika arayla iki kere sorun bildir yaparak hatanın giderilmesini isteyin.
Eğer sorun hala devam ediyorsa birkaç saat beklemeniz gerekecektir. Sorun bu şekilde düzelir fakat instagram limitleri, instagram sınırlamalarını mutlaka uymanız gerekecektir. Bu kurallara uymadığınız sürece “Bu işlem engellendi” uyarı mesajlarını sık sık alırsınız ve hesaplarınızın askıya alınmaya kadar gidebileceğini söyleyelim.
İnstagram limit kuralları konusunu inceleyerek, belli zamanlarda ne kadar takip, beğeni, takip bırakma konularını inceleyerek doğabilecek sorunların önüne geçmiş olacaksınız.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

İnstagram işlem engellendi sorunu ve çözümü 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/