instagram “işleme izin verilmiyor” sorunu 2018

tarafından
315
instagram “işleme izin verilmiyor” sorunu 2018

instagram “işleme izin verilmiyor” sorunu 2018

Bu yazımızda sizlere instagram “işleme izin verilmiyor” sorunu 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Dünyaca en çok kullanılan mobil uygulamalardan biri olan ve milyonlarca kullanıcı sayısı ile lider konumda bulunan sosyal ağ , fotoğraf ve video paylaşım platformu instagram’da sevdiğiniz, hoşunuza giden fotoğrafları ve videoları paylaşım gerçekleştirebilirsiniz. Bu paylaşımlar tabi kurallar dahilinde ve toplululuk kurallarını ihlal etmeyecek şekilde olmalıdır. Bu gözde uygulama üzerinde kullanıcı sayısı, beğeni kasma gibi işin hilesine gitmek sureti ile’de bir çok hilesi’de vardır.
Bizim konumuzda işleme izin verilmiyor sorunu hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Kullanıcı olarak takipçi kasma, beğeni kasma, yorumlarda bazı yasaklı kelimeler kullanmak veya topluluk kuralları ihlalleri nedeniyle yaşanabilecek sorunların başında gelmektedir. Bunlardan biride işleme izin verilmiyor hatasıdır.
işleme izin verilmiyor sorunu ;

Bu hesap şu anda takip edilemiyor. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir. 
işleme izin verilmiyor hatası bir kişiyi takip etmek veya paylaşımları beğenmeye çalışırken sorun bildirmesidir. Karşıdaki kişi size takip etme isteği veya takip etme çalıştığında bu bildirimi görebilir veya beğeni yapamaz. Bunun nedeni şu şekilde açıklamak gerekebilir. 
instagram topluluk kurallarını ihlal ettiyseniz bu sorun geçici olarak yaşayabilirsiniz. Geçici olarak bazı özellikleri işlemleri kısıtlayabilir yani ban yiyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey, belli bir süre beklemeniz olacaktır.. Bu süre zarfında yinede kurallar dahilinde paylaşım gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında instagram limitleri vardır , bu limitler dahilinde instagram kurallarına dikkat ederek faaliyetlerinize devam ediniz.
Fazla acele etmediğiniz sürece, hesabınız kapanmadı ise bu sorun bir haftaya kadar düzelecektir. Bunun için eğer iyi kullanıyorsanız instagram lütfen kurallara dikkat ediniz. Bazı sorunlar dikkatsiz kullanım ve kural ihlalleri nedeniyle gelmektedir.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram “işleme izin verilmiyor” sorunu 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/