instagram işletme hesabı gizli profil için uygun mu? 2018

tarafından
160
instagram işletme hesabı gizli profil için uygun mu? 2018

instagram işletme hesabı gizli profil için uygun mu? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram işletme hesabı gizli profil için uygun mu? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Bir iş yeriniz, firmanız var üretim yaptığınız ürünleri e-ticaret üzerinden, sosyal ağlar üzerinden satışını yapıyor veya yapmayı düşünüyorsunuz. Sattığınız ürünleri instagram üzerinden büyük bir potansiyel ile satışı da yapıldığı için çoğu işletmeler instagram üzerinden satışını yapmaktadır.
Buraya kadar her şey doğal peki gizli profil, gizli hesap sahibi bir iş yeri ne kadar başarılı olur? bu yazımızda bununla ilgili sizlere küçük tüyolar vermek istiyorum.
işletme hesabınız var ve instagram üzerinde tanıtım, satış yapıyorsunuz bunda ne kadar başarılı olursunuz? Kendi şahsıma ait düşüncelerim eğer instagramda satış yapıyorsanız profil hesabınız herkese açık olması gerektiğini düşünüyorum. 

Burada etkileşim çok önemlidir, paylaştığınız ürün görsel materyalleri , fotoğraf veya videolar herkesçe görünmesi beğenilmesi ve sizinle kolay bir iletişim sağlaması için açık profil olması iyidir. Gizli Hesap ürün tanıtımı yapmayı zorlaştıracak sadece sizi takip edenlerin göreceği için diğer kullanıcıların görmesi engellenmiş olacaktır. Eğer kullandığınız görsellere hashtag kullanırsanız açık profilde herkesçe görünecektir ve takipçi, beğeni ve geri dönüşüm daha iyi olacaktır. Bu nedenle eğer instagramda satış yapıyorsanız profiliniz herkese açık olmasında fayda vardır.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram işletme hesabı gizli profil için uygun mu? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/